"Igates" balvas skvošā iegūst K.Baņķis un S.Buto

Par Jelgavas fitnesa un sporta centra “Fitland” skvoša līgas noslēguma turnīra “Igates balva” uzvarētāju jau otro gadu pēc kārtas kļuva astrologs, numerologs Kristaps Baņķis, balvā saņemot kluba spēlētāju iecienītāko skvoša raketes modeli. Savukārt pirmo gadu izveidotajā B grupā triumfēja IT speciāliste Sanita Buto.

Open grupā, kur sacentās 16 līgas spēcīgākie spēlētāji, Kristaps Baņķis finālā pārspēja “Fitland” skvoša treneri un sacensību organizatori, žurnālisti Baibu Lulli, kurai, tāpat kā pērn – sudrabs. Trešais – auto tirdzniecības speciālists Rolands Vācers no Ozolniekiem, kurš 4. vietā atstāja jelgavnieku Mārtiņu Lavrenovu. 
Tā kā pēdējā gada laikā pieaugusi jaunu spēlētāju interese par nopietnāku skvoša spēlēšanu, jo īpaši no daiļā dzimuma puses, tika izveidota arī B grupa. Finālā Sanita Buto sīvā cīņā, piecos geimos (3:2) uzvarēja Jelgavā dzīvojošo Latvijas diplomātu Daini Freimani. Bronza Jūlijai Mihailovai, kura ar savu spēcīgo tenisistes servi cīņā par trešo vietu pārspēja junioru Kārli Kaltiginu, kuram šis ir atzīstams panākums. 
Svētdien, 27. maijā notikušai ikgadējais aktīvās skvoša sezonas noslēguma turnīrs “Igates balva”, pulcēja līdz šim lielāko šo sacensību dalībnieku skaitu – 38. Sacensībās piedalījās skvošotāji no Jelgavas, Ozolniekiem, Rīgas, Jūrmalas, Baldones, kas no pagājušā gada rudens piedalījušies Jelgavas fitnesa un sporta centra “Fitland” skvoša līgā. 
Ikviens turnīra spēlētājs saņēma balvas, ko sarūpēja ģenerālsponsors “Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate”” un atbalstītāji SIA “Prestižs” un AS “Tukuma piens”. 
“Ja iepriekšējos gadus vairāku spēļu iznākums, jo īpaši Open grupā, bija iepriekš prognozējams, tad šogad daudzās spēlēs svaru kausi kuru katru brīdi varēja nosvērties par labu vienam vai otram spēlētājam. Tas liecina gan par cīņas sparu, gan to, ka vairāki spēlētāji sezonas laikā ir cēluši savu spēles līmeni un pietuvinājušies līderiem. Lielā spēlētāju atsaucība mudina domāt par to, ka gan līgas, gan atklātie skvoša turnīri Jelgavā turpmāk varētu tikt rīkoti biežāk,” gandarīta par skvošotāju aktivitāti Jelgavā ir sacensību organizatore Baiba Lulle.

Skatīt Sanitas Buto un Baibas Lulles sagatavoto fotogaleriju:
http://foto.inbox.lv/prmail/27-05-2012-Fitland-skvosa-ligas-finals

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s