Ķekavā – vienīgā skvoša nometne Latvijā

Skvoša dārzā “Zanzibāra” Ķekavā vasarā darbosies bērnu dienas nometne “Zanzibāras vasara”, kurā bērni varēs apgūt vairāku sporta veidu iemaņas, tostarp iepazīties ar aizraujošo skvoša spēli. Jau no 18. līdz 22. jūnijam “Zanzibāra” uzņems 1.-4. klašu skolēnus, no 9. līdz 13. jūlijam gaidīti 3.-6.klašu skolēni.
  
““Zanzibāras vasara” ir unikāla ar to, ka tā ir vienīgā nometne Latvijā, kurā piedāvāta skvoša apmācība. To vadīs “Zanzibāras” saimnieks un sertificēts skvoša treneris Andis Ozols un pirmās nometnes laikā arī jaunais treneris un skvošists Endijs Rodes, kas ikdienā trenē jauniešus skvoša klubā Šefīldā Lielbritānijā,” stāsta “Zanzibāras” īpašniece Zane Ešenvalde. Viss nepieciešamais inventārs ir nometnes organizētāju rīcībā. 
Skvošs būs tikai viena no daudzajām aktivitātēm, kas tiks piedāvātas bērniem. Programmā paredzēta arī rīta rosme, vingrošanas, jogas nodarbības, vieglatlētika, volejbols, krikets, dažādas spēles, stafetes, peldēšana, pārgājiens, kā arī radošās darbnīcas, dabas stundas pļavā ar Botānikas ceļvedi un citas azartiskas un jautras izdarības diplomētas sporta pedagoģes Aigas Vavžikas un Zanes Ešenvaldes vadībā. Jaunos draugus gaida arī “Zanzibāras” 12 pundurtruši un labiekārtots spēļlaukums. 
Lai vecāki laicīgi varētu paspēt uz darbu, nometnē ierasties var jau, sākot no plkst. 7 un uzturēties līdz pat plkst. 19. Bērniem tiks nodrošināta ēdināšana trīs reizes dienā. 
“Līdzīgu bērnu aktivitāšu nedēļu organizējām jau pērn, un virkne tās dalībnieku izrādīja interesi piedalīties nometnē arī šogad. Pēc nometnes pērn daži dalībnieki aizrāvušies ar skvošu un šogad izmantos iespēju uzlabt savas prasmes, citi atgriežas izbaudīt aktivitāšu kompleksu, draudzīgo atmosfēru, jautrību, kā arī satikt jaunus un vecos draugus,” bilst Zane Ešenvalde. 
Nometni organizē Biedrība „Aktīvai Ķekavai”. Nometne reģistrēta arī Valsts izglītības satura centra mājaslapā www.nometnes.gov.lv
Pilna programma un informācija, kā arī atrašanās vieta pieejama “Zanzibāras” mājaslapā www.zanzibara.lv.
Papildu informācija:
Zane Ešenvalde, 22001295, 
e-pasts: zane@zanzibara.lv

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s