“Valdo” 20 gadu jubilejā aicina uz preses pusdienām

Atzīmējot “Valdo” 20 gadu dzimšanas dienu, 18.jūnijā tiks rīkotas preses pusdienas, lai informētu ieinteresētos žurnālistus par “Valdo” vēsturi, situāciju šodien, kā arī nākotnes plāniem.
 

Preses pusdienas notiks “Valdo biroju kompleksa” (Bauskas iela 58a) 1.stāva kafejnīcā, pirmdien, 18.jūnijā, pulksten 13:30 (pasākums plānojas uz 1h 30 min).

Preses pusdienās kopā ar žurnālistiem pusdienos arī “Valdo” īpašnieks un Lietuvas Seima deputāts Valdemārs Vaļkūns, kā arī vairāki “Valdo” vadības pārstāvji. 
“Valdo” pārstāvji preses pusdienu ēdienkartē sola ēdienus, kas pagatavoti arī no “Valdo” pašu ražotās, fasētās vai izplatītās produkcijas. 
Preses pusdienās žurnālistiem būs iespēja brīvā pusdienu sarunas atmosfērā uzzināt vairāk par “Valdo” līdzšinējo pieredzi, šīsdienas situācijas vērtējumu uzņēmumā un nozarē, kā arī nākotnes perspektīvas. Žurnālisti tiks informēti arī par to, kā lielo jubileju svinēs uzņēmumā, tai skaitā darbinieki, partneri, kā arī par īpašām akcijām klientiem. 
Diemžēl, preses pusdienotāju skaits ir limitēts līdz 12 cilvēkiem. Tāpēc ieinteresētie žurnālisti tiek lūgti pieteikt savu līdzdalību līdz pirmdienai, 18.jūnijam plkst. 12:00. Iespējams, kādam pat nāksies atteikt… 

Pieteikumu brīvā formā lūdzam nosūtīt uz ofiss@valdo.lv, vai arī zvanot uz 67614883 un 29225260. 

“Valdo” ir dibināta 1992. gada 17.jūnijā kā SIA “Voldemārs”. Tā savu biznesu uzsāka ar siera tirdzniecību, bet laika gaitā preču sortiments kļuva arvien plašāks. Šobrīd uzņēmums ir pazīstams gan ar “Valdo”, “Tautas”, “Draugu” un “Pepi” pārtikas produktiem un to izplatīšanu, gan arī kā distributors un vairumtirgotājs citu vietējo un ārvalstu ražotāju produkcijai. 2002. gadā uzņēmums uzbūvēja vienu no lielākajiem loģistikas kompleksiem Latvijā, 2003. gada 10. septembrī Bauskas ielā 58a tika atklāts “Valdo biroju komplekss”.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s