"Spodrība" aicina uz jaunās ekoloģiskās produktu līnijas atklāšanu

AS “Spodrība” šī gada 7.septembrī  aicina mediju pārstāvjus uz jaunās ekoloģisko mazgāšanas un tīrīšanas produktu līnijas “ECO SEAL FOR NATURE” atklāšanu. Oficiālais pasākums notiks plkst.12:00, Dobelē, Dzirnavu ielā 1, “Spodrība” ēkā.
  
Uzsākot “ECO SEAL FOR NATURE” produktu līnijas ražošanu, “Spodrība” kļūs par pirmo ekoloģisko mazgāšanas un tīrīšanas produktu ražotāju Baltijā.
Pasākumā piedalīsies Dobeles novada domes priekšsēdētājs Andrejs Spridzāns, gan arī oficiālās personas no ministrijām, nozares asociācijām, “Spodrība” sadarbības partneri, kā arī pārstāvji no Pasaules Dabas fonda.
Žurnālistiem tā būtu iespēja ne tikai klātienē iepazīt “Spodrību”, bet arī vairāk uzzināt ekoloģiskajiem produktiem un to ietekmi uz vidi salīdzinājumā ar citiem produktiem. Tāpat tā ir arī iespēja tuvāk uzzināt par notiekošo Dobelē, vienkopus satikt vides aizsardzībā un reģionu attīstībā ieinteresētos politiķus, uzņēmējus, veikalu ķēžu pārstāvjus. Tāpēc “Spodrība” aicina medijus šo iespēju izmantot.
Lai veicinātu žurnālistu nokļūšanu 70 km attālajā Dobelē, “Spodrība” gatava palīdzēt arī ar transportu no Rīgas vai Jelgavas. Papildus informācijai par transporta iespējām un arī par pašu pasākumu ir jāsazinās ar “Spodrības” mārketinga vadītāju Daci Evardsoni–Rimmu, zvanot pa tālruni 26641533 vai rakstot uz e-pastu dace.evardsone@spodriba.lv. 
Jaunā produktu līnija ECO SEAL FOR NATURE aptver 9 ekoloģiskus mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļus: ECO veļai universāls, ECO veļai krāsainai, ECO veļai melnai, ECO balzams traukiem, ECO universāls, ECO vannas istabai, ECO grīdai, ECO WC un ECO krēmziepes. 
ECO SEAL FOR NATURE ražošana aptver atbildīgu izejvielu izvēli, produktu ietekmes uz vidi izvērtēšanu un to darbības testēšanu. Jaunie produkti nesatur fosfātus, krāsvielas, alergēnus un citas kaitīgas piedevas, to mazgājošās vielas bioloģiski sadalās. Jaunie mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi ir koncentrēti un augsti efektīvi, kas samazina to lietošanas izmaksas un ietekmi uz vidi. Produktu formulas ir izveidotas, lai praktiski izslēgtu iespējamo alerģiju risku; to atzinīgi novērtējusi Latvijas Astmas un alerģijas biedrība. 
Nonākot dabā, visi ECO SEAL FOR NATURE produkti bioloģiski sadalās, turklāt tie nesatur fosfātus u.c.videi nelabvēlīgas vielas.

“Spodrība” ir lielākais un senākais tīrīšanas un kosmētikas līdzekļu ražotājs Latvijā. Uzņēmums uzkrājis vairāk kā 90 gadu pieredzi un veiksmīgi izstrādājis produktus, kas ieņem nozīmīgu vietu daudzu pircēju mājās. “Spodrība” strādā pēc kvalitātes un vides pārvaldības standartiem, kas nodrošina izejvielu un gatavo produktu efektīvu kontroli, kā arī augstu produktu drošību un kvalitāti. Sekojot novitātēm izejvielu tirgū, jau kopš 2000.gada uzņēmums savu produktu ražošanā un jaunu formulu izstrādē izvēlas videi draudzīgas izejvielas. Atbilstoši šodienas patērētāju vajadzībām un mainīgajām vēlmēm ražotājs attīsta inovatīvas produktu formulas un ievieš tirgū jaunus produktus. “Spodrība” ražo kvalitatīvus produktus un apzinās sevi kā videi un cilvēkiem draudzīgu uzņēmumu. “Spodrība”produkti pēc to kvalitātes un cenas ir konkurētspējīgi ar tirgus līderiem.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s