Rīgas Tālmācības vidusskola 8. septembrī atklāj jau ceturto mācību gadu

Š.g. 8. septembrī plkst. 9:00 Rīgas Tālmācības vidusskolā pulcēsies skolas vadība, pedagogi un audzēkņi, lai svinīgā gaisotnē atklātu jau ceturto mācību gadu kopš skolas izveides.
 

Rīgas Tālmācības vidusskola izveidota 2009. gada 6. martā, ieguvusi akreditāciju uz 6 gadiem un realizē pamatizglītības (7.-9.klasei) un vidējās izglītības ieguvi tālmācības formā. 
Tālmācību kā ērtu izglītības ieguves formu ik gadu atzīst vairāk kā 500 Rīgas Tālmācības vidusskolas audzēkņi, kas atrodas gan Latvijā, gan dažādās pasaules valstīs un apvieno mācības ar darbu, sportu un ģimeni. 
Tālmācības lielākā priekšrocība ir tā, ka mācības notiek internetā, tāpēc katrs audzēknis pats var plānot savu laiku un mācīties tad, kad tas ir visērtāk. Mācoties tālmācībā, nepastāv vecuma ierobežojumu un mācības var uzsākt jebkurā laikā un vietā. 
Rīgas Tālmācības vidusskola atzīmējusi jau trīs skaistus izlaidumus Melngalvju namā un lepojas ar gandrīz 400 absolventiem, kas veiksmīgi turpina studijas Latvijas un pasaules augstskolās. 
Papildus informācija: 
Rīgas Tālmācības vidusskola 
Sesku iela 72-32.kab., Rīga 
Tālr.: 67592999 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s