Astrologs: gaidāmi trīs gadi naudas verdzībā

„Gada lielākais notikums astroloģijā ir klāt! Piektdien būtiski mainās planētu stāvoklis. Viena no cilvēku dzīvi un sadzīvi būtiski ietekmējošām planētām – Saturns – pāriet Skorpiona zīmē. Sākas jauns periods līdz pat 2015. gada 18. septembrim, kas nesīs būtiskas pārmaiņas finanšu, valsts pārvaldes, uzņēmējdarbības un attiecību jautājumos,” vēsta astrologi.lv.

Induļa Zagūža ilustrācija
Sertificēts astrologs Kristaps Baņķis: „Saturna jaunais posms Skorpiona zīmē, pirmkārt, ietekmēs visas mantiskās un finansiālās saistības. Latviešiem ir tāds vieds teiciens: parāds nav brālis! Turpmākos trīs gados ņemt kredītu ir tas pats, kas savā dzīvē iedzīvināt līdzības no K. Skalbes „Kaķīša dzirnavas”. Laiks atprasīs parādu ar visu dvēseli! 
Saturns Skorpionā ir solis parādu verdzībā materiālistiski domājošajiem. Kā rāda pieredze ar ļoti daudziem klientiem, bieži vien kredīta atdošana izraisa daudzkārt lielāku emocionālu diskomfortu nekā reāls risks atdot konkrēto summu. 
Vēl trakāk klāsies kārdinoši ātro kredītu ņēmējiem. Saturns jau pēc savas būtības paredz, ka viss, kas saistāms ar naudu, biznesu, kopmantu (bankas naudu) risināsies lēni un pragmatiski – īsta dzīves skola. Esiet gatavi, kredītu ņēmēji, ka parādu piedzinēji kļūs arvien skarbāki! Saturns Skorpiona zīmē „spiež” izvēlēties represīvas metodes. Skorpiona zīmē – „ādu par acīm”, „līdz pēdējam kreklam”. Vēl būtiskāk – neatdots kredīts vispār ir būtisks liecinieks, rādītājs spējai uzņemties ilgtermiņa saistības, nodarboties ar uzņēmējdarbību. Tātad neatdots kredīts turpmāk nozīmēs, ka esi bankrotējis kā uzņēmējs, kā naudas pārvaldītājs. Un pēc daudziem gadiem šāda nepārdomāta paviršība var ļoti dārgi maksāt, kad iespēju būs vairāk, bet ne Tev. Vienvārdsakot, maksimāli gar svešu naudu negrābājies, ja līdz galam nezini, ko ar to iesākt! Kredīts – tā ir pēdējā iespēja. 
Jebkuru aizdevumu ņēmējus gaida: ekonomija, pacietība, grūtības, askētisms, izturība, pieticība. Ja tas viss apmierina, vari droši ņemt kredītu!” 
Kā norāda Kristaps Baņķis, tomēr viss jau nav tik melni mālējams. Turpmākie trīs gadi esot ļoti veiksmīgi apvienošanai, saliedēšanai, kopībai. Tas nozīmējot, ka arī daudzas bankas, apdrošināšanas kantori atradīsies izvēles priekšā, proti, pārveidoties apvienojoties vai arī tirgus un ietekmes zaudēšana – bankrots. Bankas sagaida sarežģīts laiks, jo jāiegulda lielāki resursi ar mazāku atdevi, kas var veicināt arī darbinieku skaita samazinājumu. 
Ne mazāk būtiski notikumi skaršot attiecības. 
Astrologs uzsver, ka attiecībās finanšu un izaugsmes iespējas pieaug tieši caur laulātā partnera budžetu. „Manuprāt, kredītu grafiku un atbildīgo par to vajadzētu iekļaut kā vienu no svarīgākajiem pielikumiem laulības līgumā. Citādi Saturns atprasīs parādu arī par otru. Galvot par sevi būs jāmācās ikvienam, kur nu vēl par citiem…” uzsver astrologs. „Jāatceras, ka nākamgad 10. februārī sagaidīsim viedās Čūskas gadu, kad turēšanās pie „vecās ādas” nebūtu ieteicama. Čūska met ādu, cilvēkiem labprātīgi jāatmet viss liekais vai arī, ja pieķersies dzīvei, tas tiks darīts daudz sāpīgāk. Kā zem ķirurga skalpeļa.” 
„Emocionālā plānā Skorpiona zīme pārvalda arī cilvēka seksuālās dziņas. Tādēļ daudz vairāk kopdzīvē novērosim daudz lielāku merkantilismu, materiālismu. Daudzi apspiedīs savu seksualitāti, pakļaujot to kopmantai, bailēm palikt bez partnera, bez nodrošinājuma. Vienmēr aizdomīgi novērtēsim, vai partnerim ir pietiekami daudz resursu, lai kritiskā situācijā varētu uz viņu paļauties. Daudziem tā būs tāda iekšēja bojāeja. Skorpiona iespaidā pastiprināsies privātīpašnieciskums, pieķeršanās, greizsirdība, aizdomīgums, kontrole,” attiecību tēmas ciešāku savīšanos ar naudu un bailēm prognozē astrologs. 
Kas vēl sagaidāms – astrologi.lv prognoze 
Būtībā ir pienācis padziļinātu transformāciju un iekšējas apspiešanas, izlaušanās laiks. Visam meklēsim dziļāku jēgu un nepietiks tikai ar līdzšinējām zināšanām. Būs berze – tāpat kā veidojas pērles no gliemežnīcās iekļuvuša smilšu grauda. 
Lielākā daļa jutīsies apspiesti, gudrākie – meklēs glābiņu garīgās nodarbēs. Laika būtiska iezīme ir cilvēku vēlme fundamentāli mainīt savu esošo nodarbi, ja tā nedod iekšēju gandarījumu. Tajā pašā laikā reiz savītās naudas cilpa (Saturna gredzens) neļaus tik viegli atsvabināties un uzsākt kaut ko jaunu. Skorpions ir nežēlīgs, kad jāskrāpē no sevis ārā liekais… 
Saskarsimies ar ierobežotu pieeju enerģijai. Noritēs būtiski dabas resursu taupīšanas pasākumi. 
Valstī tiks sakārtoti nodokļu jautājumi, ieviesta skaidrība apdrošināšanas jomā. Daudzi mazie uzņēmumi un saimniecības pārtrauks savu darbību. Vai nu apvienojies, vai bankrotē! Valsts represīvā roka ietieksies ēnu ekonomikā, un pastāv liela iespēja to kontrolēt. 
Sagaidāmi skandāli, intrigas, melnās reklāmas kampaņas, streiki. Politikā lielāka ietekme būs nezināmas izcelsmes naudai. Policejiskās iestādes pastiprinās savu darbību. Pārmaiņas cietumu sistēmā. 
Pasaulē iespējamas izteikti lielākas dabas stihiju radītās nelaimes un posts.
  
Ar astrologu viedokli par šo tēmu un citiem saistītiem jautājumiem var iepazīties astrologi.lv: http://astrologi.lv/horoskopi_prognozes/saturna_skola/saturns_skorpiona

Astrologi.lv ir vadošais astroloģijas vortāls Latvijā, kurā apkopota informācija par visām norisēm un prognozēm astroloģijā, kā arī aprakstīti spilgtākie Latvijas astrologi. 

Kristaps Baņķis ir astrologi.lv un numerologi.lv dibinātājs, viens no Latvijas Numerologu biedrības dibinātājiem un vadītājs.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s