Astrologs: Zvaigznes ir labvēlīgākas „cinītim” latam

Latvijas Bankas 90. jubilejai un valsts svētku 94. jubilejai par godu astrologi.lv dāvā visiem Latvijas iedzīvotājiem personīgai izvēlei „12 astro vienlatnieku” kolekciju. Zodiaka zīmju vienlatnieku kolekcija tapusi kā draudzīgs astroloģiska rakstura uzmundrinājums Latvijas Bankai, kuru nākamgad gaidot nopietnas pārmaiņas.
 
Portālā www.draugiem.lv/astrologi.lv ikviens var nobalsot par sev tīkamāko monētu. 
Kā norāda sertificēts astrologs un numerologs Kristaps Baņķis, astroloģijā 90 gadi neesot vis nekādi svētki, bet nopietns lūzums attīstības ciklā. „Par to mēs varējām pārliecināties pirms četriem gadiem krīzes epicentrā ar Latvijas valsts deviņdesmitgadi. Par to mēs varējām pārliecināties arī šī gada februārī, kad Satversmes 90. jubilejā izskanēja liela vēlme mainīt Konstitūciju. Tagad kārta pienākusi Latvijas Bankai. Atšķirībā no valsts horoskopa, Latvijas Bankas horoskops ir krietni stabilāks, tādēļ pāreja notiks bez lielām revolūcijām, bet fundamentāli. Un pārmaiņas saucas vienā vārdā – eiro,” uzsver Kristaps Baņķis. 
Latvijas Banka numeroloģijā nes četrinieka vibrācijas, kas „astotnieka” Latvijai ir kā stabils enkurs, balsts un atbalsts. Arī pēc Austrumu kalendāra Latvijai – strādīgajam Zemes Zirgam – 1922. gada 1. novembrī (1 + 11 + 1922 = 8) dibinātā Latvijas banka – Ūdens Suns – ir kā labs un uzticams sargsuns. Viens otram labs pavadonis. Arī bijušais vadītājs Einars Repše kā Metāla Vērsis papildina šo praktisko strādātāju garu. 
Kādēļ svarīgs būs tieši nākamais gads? „Proti, nākamais gads ir Ūdens Čūskas gads, kura simbolika starp citu rotā Latvijas Bankas centrālo ieeju Vecrīgā. Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs ir Koka Čūska. Čūskām vispār ir raksturīga apdomība un laiskums, kamēr nepienāk brīdis izšauties kā raķetei pēc ēsmas vai aizstāvoties. 2013. gads ir Čūsku triumfa laiks, kad cikliskajā attīstībā Čūskām vajag parādīt savu spēku, varēšanu un ieritināties jaunu pārmaiņu virpulī. Latvijas Banka šo daudzo iemeslu dēļ ir nopietnu pārmaiņu priekšā un tās vadītāju sabiedrības uzmanības zenītā redzēsim ļoti izteikti!” skaidro Kristaps Baņķis. 
“Arī astroloģiski Saturns Skorpiona zīmē, kurā atrodas valsts horoskopa centrālais simbols Saule, turpmāko divarpus gadu laikā liek domāt par vēl vienu valstiska mēroga pievienošanu, apvienošanu, kur brīvprātība ir visnotaļ nosacīta. Faktiski, kārtējais suverenitātes zaudējums. Saturns Skorpionā ir labvēlīgs finanšu apvienībām, banku pārraudzībai un kontrolei, finanšu politikas starptautiskai uzraudzībai. Spiedienu visvairāk izjutīsim pirmoreiz 2013. gada septembrī, kas debesu Saturns savienojas ar Latvijas horoskopa Sauli un atkārtoti no 2014. gada februāra līdz pat gada nogalei. Tiksim briedināti sava valstiskuma izpratnē. Starp citu tas ir laiks, kad valsts var nopietni pamainīt savu konstitucionālo pamatu (tautas vēlēts prezidents, piemēram), kā arī pēc manām senākām prognozēm iegūt specīgākus līderus – valsts vadītājus. Vienlaicīgi mums būs ko „turēt”, lai radītu sev jēdzīgākus valsts turpmākās attīstības scenārijus stingrāku līderu rokās,” turpina Kristaps Baņķis. 
Kristaps Baņķis uzskata, ka stāsts par eiro ieviešanu un ieguvumiem Latvijai ir grūti atbildams. Faktiski, tas esot stāsts par to kā lielais, bet vājais „nokauj” mazo, bet stipro. Skaidrs, ka lats ar savu sīkstumu savas pozīcijas tik ātri neatdos… 
“Lats ir kā mazs cinītis, kas šķietami nejauši var sagāzt lielo eiro vezumu. Tādēļ vien, ka Latvijai ir uz krīzēm orientētas valsts horoskops un nevēlīgs savienībām. Proti, Latvijas iekļaušana jebkurā savienībā, tajā skaitā, monetārajā, ir priekšvēstnesis tās bēdīgam galam. Laika jautājums! Vienīgais, ko varam vēlēties, lai pāreja notiktu Latvijai labvēlīgā laikā, lai no tā mazāk ciestu cilvēki. Kad būs zināms konkrēts ieviešanas datums, tad raudzīsim tālāk – ko tas nesīs Latvijai un konkrēti katram no mums,” skaidro astrologs. 
Sīkāk par to, kādēļ turpmākos gadus izvairīties no kredītu ņemšanas, uzmanīgi mijiedarbotos ar banku un apgrozītu naudu, lasāms šeit: http://astrologi.lv/sakums/raksti/427/Dazadi/Kristaps-Bankis-Saturns-Skorpiona/

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s