Noskaidroti "Latvijas Gada auto 2013" finālisti

 Konkursa „Latvijas Gada auto 2013“ žūrija izvēlējusi septiņus automobiļus – finālistus, no kuru vidus 1. decembrī tiks izraudzīts galvenais titula „Latvijas Gada auto 2013“ ieguvējs.
 

No konkursam pieteiktajiem 20 automobiļiem finālā ir iekļuvuši: Audi A3, Ford B-Max, Kia Cee`d, Kia Optima, Peugeot 208, Volkswagen Golf, un Volkswagen Up. 

Tāpat ir izvēlēti trīs finālisti papildus nominācijās „Latvijas Apvidus auto 2013“, kas ir Mazda CX-5, Mitsubishi Outlander, Subaru XV un „Latvijas Mazais auto 2013“ uz kuru pretendē Chevrolet Aveo, Peugeot 208 un Volkswagen Up. Vēl finālā tiks paziņoti uzvarētāji nominācijā „Latvijas Skaistākais auto 2013“, „Latvijas Eko auto 2013“ un „Latvijas Gada auto interneta balsojuma simpātija 2013“ par kuru vēl var balsot visi interneta lietotāji konkursa mājas lapā http://www.gadaauto.lv. Šobrīd par savu „Latvijas Gada auto 2013“ simpātiju ir balsojuši jau vairāk kā 2 200 cilvēku. 
Fināla testa braucieni un apbalvošanas ceremonija notiks 2012. gada 1.decembrī Rīgā viesnīcā „Avalon Hotel“. Šajā pasākumā piedalīsies žūrijas atlasītie septiņi automobiļi – finālisti, kā arī pretendenti uz papildus nominācijām. 

Tradicionālais jauno automobiļu vērtēšanas konkurss Latvijā notiek četrpadsmito reizi no 1998. gada. Žūriju veido autožurnālisti, auto tehnikas eksperti, autosportisti un uzaicinātie goda biedri. Žūrijas locekļu vizītkartes publicētas konkursa mājas lapā http://www.gadaauto.lv.

Tradicionālais jauno automobiļu vērtēšanas konkurss Latvijā notiek četrpadsmito reizi no 1998. gada. 

Konkursa žūriju veido autožurnālisti, auto tehnikas eksperti, autosportisti un uzaicinātie goda biedri. Par finālistu automobiļiem balsoja 37 žūrijas pārstāvji, kuru vizītkartes publicētas konkursa mājas lapā http://www.gadaauto.lv.
Atbalsta: viesnīca Avalon Hotel, SIXT leasing, LAMB, NRJ, Linearis, rentmama.com, holography.lv, PRmail.lv, V4 motors, ABI2, Korbi. Informatīvi atbalsta: Delfi, http://www.jauniauto.lv, Latvijas Avīze, Ātruma cilts, garaza.lv, 10minutes.lv, Telegraf, FHM, iAuto.lv.

Aicinām seko „Gada auto“ jaunumiem sociālajā tīklā http://www.draugiem.lv/gadaauto, kur var laimēt jaunu automašīnu uz nedēļas nogali.

Vairāk par pieteiktajiem auto un konkursu: http://www.gadaauto.lv un sociālajos tīklos:

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s