Skvoša atvērto durvju diena 9.decembrī

Svētdien, 9.decembrī Latvijas Skvoša federācija organizē ikgadējo Atvērto durvju dienu skvošā, piedāvājot ikvienam interesentam izmēģināt vienu no ātrākajiem un azartiskākajiem rakešu sporta veidiem – skvošu. 
Atvērto durvju diena skvošā notiks Rīgā, Zelta Boulinga un Skvoša centrā, Uzvaras bulvārī 2/4. Dalība – bezmaksas. 
Laikā no plkst. 11.00–15.00 Atvērto durvju dienas skvošā dalībniekiem tiks sniegtas konsultācijas un praktiska apmācība pieredzējušu skvoša treneru un instruktoru vadībā. 
Visiem, kas vēlas piedalīties Atvērto durvju dienā skvošā, vēlams ierasties ērtā sporta apģērbā (šorti, T-krekls) un sporta apavos ar gaišu zoli. Skvoša inventārs – raketes, bumbiņas un jaunākajiem spēlētājiem arī aizsargbrilles – bez maksas būs pieejams uz vietas. 
Vienlaikus ar Atvērto durvju dienu skvošā 8.–9.decembrī Zelta Boulinga un Skvoša centrā norisināsies turnīrs “Skvoša Supersērija (TOP 8)”, kurā piedalīsies ne tikai Latvijas, bet arī Igaunijas un Lietuvas labākie skvoša spēlētāji. Tā būs lieliska iespēja redzēt Baltijas labāko skvoša spēlētāju sniegumu. 
Pasākumus organizē Latvijas Skvoša federācija ar nacionālo sporta federāciju valsts atbalsta programmas “Valsts sportam” palīdzību.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s