Astrologi izdot Mēness cikla dienasgrāmatu – plānotāju

Šogad pirmo reizi izdota sertificēta astrologa Kristapa Baņķa veidotā  dienasgrāmata – plānotājs „Tavs Mēness plānotājs 2013.”, vēsta portāls Astrologi.lv. Tagad Astrologi.lv izdevumu klāstā ir K.Baņķa grāmata „Tavs astrologs”, „Tavs Mēness kalendārs” un nu arī „Tavs Mēness plānotājs”. 
„Astrologi.lv 2006. gada radīja pirmo latvisko Mēness kalendāru globālajā tīmeklī, bet 2008. gadā izdeva pirmo profesionālo sienas kalendāru Latvijā. Lielā interese un kalendāru lietotāju pieprasījums pēc ikdienā ērti lietojama un vienmēr līdzi esoša materiāla, pamudināja veidot ikdienas plānotāju. Tagad Mēness cikls būs pie rokas jebkurā brīdī!” skaidro plānotāja un kalendāra autors, sertificēts astrologs Kristaps Baņķis. 
Kristaps Baņķis jau daudzus gadus novēro Mēness ietekmi uz cilvēkiem un sabiedrību, tādēļ apgalvo, ka iekļaušanās Mēness ritmā padara dzīvi harmoniskāku, saplūstot ar dabas ritmu. 
„Kalendārs un plānotājs tiecas izglītot ikvienu interesentu Mēness cikliskumā un senču gudrībās, labākai laika izpratnei. Radinām interesentus pie pilnīgas Mēness cikliskuma izpratnes. Mēness ir pielāgošanās, saplūšanas simbols. Tādēļ pielāgošanos, izpratni un iedziļināšanos dabas ritma prasa arī pats Mēness kalendārs. Izpratušie atzīst, ka ikdienas dzīvē un lielos lēmumos Mēness kalendārs ir neatsverams palīgs. Mēs esam tik lieli, cik spējam būt lieli arī ikdienas solī,” skaidro Kristaps Baņķis.
Kā norāda izstrādātājs, plānotājā individuālo pielietojumu Mēness ciklam panākts ar numeroloģijas palīdzību – nosakot katra individuālo Personālo gadu, mēnesi un dienu. Tādējādi Visuma spēku katrs var izmantot sev par labu. Reizē ar Mēness kalendāru ļoti vienkārši apgūstamas arī numeroloģijas prognožu pamatzināšanas. 
Jauns pavērsiens – Mēness apogejā un perigejā 
“Tavs Mēness kalendārs” un „Tavs Mēness plānotājs” pirmoreiz starp visiem Latvijas Mēness cikla atspoguļotājiem publicē arī Mēness ritmā nozīmīgo Mēness atrašanos apogejā un perigejā. Sadarbībā ar ilggadējo partneri Latvijas Radio 2, arvien plašāks cilvēku loks tiks izglītots par Mēness apogeja un perigeja ietekmi. 
„Tā ir ļoti vērtīga informācija Mēness cikliskuma izpratnē. Mēness cikls nav pilnīgs bez zināšanām par Mēness kustības attālumu pret Zemi. Līdzībās runājot, Mēness attiecību izpratne novietojumā pret Zemi un to ietekmes izprašana līdzinās, it kā vienā Mēness ciklā būtu atklāts vēl viens „pilnmēness”. Vai esat gatavi Pilnmēness enerģiju izgaršot divkārt vienā mēnesī? Protams, tas netiek ņemts no „zila gaisa”, bet tā kā līdz šim netika atspoguļots, cilvēki palika neziņā. Tagad šo trūkumu esam novērsuši,” skaidro K. Baņķis. 
Sīkāk par apogeja un perigeja nozīmi varat lasīt: http://astrologi.lv/meness_kalendars/meness-ritmi/apogejs-perigejs/

Ko var atrast jaunajā Mēness plānotājā 

Tāpat kā visos plānotājos ir atspoguļotas vārda dienas, valsts svētku dienas. Senču kalendārs rādīs latviskās un kristīgās svinamdienas. Pilnīgi izstrādāts Mēness kalendāra pamatlietas: Mēness fāzes, Mēness dienas, Mēness atrašanos Zodiaka zīmēs. Iespējams uzzināt Čika jeb Tukšo laiku visam gadam. Paplašinot redzesloku, norādīti arī, tā sauktie, Dižčika laiki. Iespējams noskaidrot, kad gaidāmi Saules un Mēness Aptumsumi, lai laikus sagatavotos to enerģētikai. 
Tāpat kā Mēness diena, arī Saules diena sākas ar Saules lēktu. Plānotājā uzrādīts, kad lec un kad riet Saule. 
Gada plānā var atrast visu planētu ingresijas jeb pāriešanu blakus esošajā Zodiaka zīmē. Plānotājā atradīsi skaidrojumus planētām un zodiaka zīmēm. Planētu cilpas – direkts, retrogrāds – atklās un izskaidros laika un notikumu plūsmu konkrētās dzīves sfērās. Dienas enerģētika sasummē diennakts ceturkšņos visas planētu mijiedarbības – aspektus. Gada plānā pieejami īpaši izceltas visa gada sekmīgākās dienas. 
Katrai dienai simbolos norādām populārākās dienas nodarbes – matu un nagu griešana, atslodze, pirts, kāzas, fiziskā slodze, tuvība, darījumi, zobārsts un depilācija. 
Numeroloģiskais Personālā gada, mēneša, dienas aprēķins un skaidrojums ļauj dzīvi harmoniskāk pielāgot Mēness kalendāram.
Plānotājs pieejams visās grāmatnīcās.
Astrologi.lv 2013. gadam izdod arī „Smukuma, diētas, kāzu kalendāru”, „Ēšanas un dzeršanas kalendāru”, „Dižčika kalendāru”. 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s