FK „Jelgava” preses brīfingā informēs par iecerēto 2013.gadā

Piektdien, 2013.gada 04.janvārī plkst.18.30 Zemgales olimpiskā centra konferenču zālē notiks FK „Jelgava” vadības preses brīfings par jaunumiem, tradīcijām un izaicinājumiem 2013.gadā.
 
Pēc sarunas ar masu mediju pārstāvjiem un citiem interesentiem notiks 2013.gada pirmais atklātais treniņš un tajā bez treneriem piedalīsies arī FK „Jelgava” futbolisti, kas ir atgriezušies no sešu nedēļu atvaļinājuma un ir gatavi strādāt, lai sasniegtu visus šīs sezonas mērķus un piepildītu atbalstītāju cerības. 

FK „Jelgava” Latvijas futbola Virslīgā spēlēs jau 4.sezonu. 2012.gadā tika iegūta 7.vieta. FK „Jelgava” lielākais sportiskais sasniegums joprojām ir Latvijas Kausa izcīnīšana 2010.gadā, kas deva iespēju startēt Eiropas līgas 2.kvalifikācijas kārtā (KF „Jelgava” cienīgi ar 0:1 un 2:1 nospēlēja pret „Moldi” no Norvēģijas). 

No 2012.gada 1.novembra FK „Jelgava” galvenā trenera posteni atstāja Dainis Kazakevičs, jo kļuva poar Latijas Futbola federācijas Sporta direktors. Par galveno treneri FK „Jelgava” valde apstiprināja Latvijas futbola leģendu Jāni Dreimani. 
FK „Jelgava” pašlaik trenējas un spēlē futbolu apmēram 350 dažāda vecuma futbolisti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s