Modris Kalnciems vairs nevēlas vadīt LŪMSF

Latvijas Ūdens motosporta federācijas prezidents un valdes priekšsēdētājs Modris Kalnciems 2013.gada 4.janvārī ieplānotajā federācijas valdes sēdē ieplānojis informēt kolēģus par nevēlēšanos turpmāk vadīt Latvijas ūdens motosporta dzīvi valstī.

“Esmu jau vairākus gadus apsvēris šo soli, bet tagad tas tiks realizēts dzīvē, jo ir daudz un dažādi objektīvi un iespējams, arī subjektīvi faktori. Ir jānāk kādam jaunam cilvēkam, ar redzējumu par nākotno, ne tikai patīkāmām atmiņām,” skaidro Modris Kalnciems
“Ar patiesu gandarījumu varu skatīties atpakaļ un ļoti ceru, ka arī turpmāk ūdens motosporta vadībā esošie ļaudis spēs turēt līdzi un sasniegt vēl augstākus rezultātus, jo esam jau pierādījuši mūsu varēšanu ar uzvaru F1 pasaules čempionāta posmā. Mums gan joprojām nav F1 pasaules čempionu, taču es  ticu, ka Latvijai būs savs F1 pasaules čempions!” novēl Modris Kalnciems.
“Esmu ļoti gandarīts, ka vairāk nekā 20 gadus ar vecāko brāli Agri esam veiksmīgi vadījuši šo sporta nozari. Latvijas sportistu sasniegumi šajā laika periodā ir ļoti augstu vērtējami! Latvijas sportistu tehnika ir pilnīgi nomainījusies un gandrīz par 90% tās ir Starptautiskiem noteikumiem atbilstošas ātrumlaivas. Latvijas sportisti ir izcīnījuši 25 pasaules čempionu titulus, 13 Eiropas čempionu titulus un 99 reizes kāpuši uz pasaules un Eiropas čempionātu apbalvošanas pjedestāliem. Patiesībā par šo rezultātu kvalitāti un kvantitāti biju ļoti patīkami pārsteigts, jo gatavojot runu mūsu 2012.gada čempionu ballei veicu rezultātu apkopojumu, kurš izrādījās fantastiski labs. Domāju, ka šos Latvijas otrās neatkarības 20 gadus droši varēs saukt par Kalnciemu laiku!”paveikto uzskaita Modris Kalnciems.
“Ūdens motosportā esmu pavadījis vairāk nekā 32 gadus un tas ir liels laiks. Ir sanācis uzvarēt un arī zaudēt un par to esmu ļoti pateicīgs, jo tā var iepazīt īstu prieku, īstus draugus un dzīvi. Jau 16 gadu vecumā (1988.gadā) izpildīju PSRS Sporta Meistara normatīvus kļūstot par vairākkārtēju LPSR čempionu un PSRS vicečempionu ūdens motosportā. Vēlāk vairākkārtēju Latvijas Republikas čempionu un daudzu starptautisku sacensību laureātu un dalībnieku Formula4, Formula2 laivu klasēs. Bija liels gods kļūt arī par pirmo Baltijas valstu sportistu, kurš ir saņēmis F1 Superlicenci, taču piedalīties sacensībās neizdevās, jo kļuvu par Latvijas F1 komandas Kalnciems Racig Team menedžeri un sacensību organizatoru tādējādi soli pa solim attālinoties no trasēm, kurās bija ļoti liela vēlme braukt pašam,” savus sportiskos sasniegumus uzskaita Modris Kalnciems.
“Vēlos pateikties visiem federācijas biedriem, sportistiem un viņu ģimenēm! Vēlos pateikties visiem atbalstītājiem, brīvprātīgajiem, draugiem, pašvaldībām, valsts institūcijām un visiem, visiem, kas ir veltījuši kaut mirkli sava laika ūdens motosportam! Liels jums visiem Paldies!” rezumē Modris Kalnciems. 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s