Noskaidroti sacensību „Nopelni pats savu portatīvo datoru!“ desmit finālisti

Rīgas Tālmācības vidusskola jau trešo gadu sadarbībā ar portālu Uzdevumi.lv rīko skolēnu erudīcijas konkursu jeb sacensības, piedāvājot ikvienam 9.-11.klašu skolēnam parādīt, ka skolā iegūtās zināšanas var izmantot arī ārpus skolas aktivitātē, par to saņemot vērtīgu balvu. Erudīcijas konkursa uzvarētājs savā īpašumā saņems portatīvo datoru Samsung 300E5X NP300E5X-ENG/RU.
 
Konkursa pirmajā kārtā, kurā piedalījās 540 skolēni, bija jāizpilda trīs testi – latviešu valodā, angļu valodā un matemātikā. Testu pildīšanas ilgums bija ierobežots – 1 stunda. Jo ātrāk un pareizāk izdevās atbildēt uz konkursa jautājumiem, jo lielāks bija iegūto punktu skaits. Maksimāli bija iespējams saņemt 299 punktus, desmit labākie konkursa dalībnieki ieguva no 153,110 līdz 184,196 punktiem, parādot ne tikai teicamas zināšanas skolas galvenajos mācību priekšmetos, bet arī prasmi šīs zināšanas lietot! 
22.martā (piektdien), plkst. 10.00, Sesku ielā 72, desmit visvairāk punktu ieguvušie skolēni – konkursa līderi – no dažādām Latvijas skolām, tiksies klātienes finālā Rīgas Tālmācības vidusskolā (atrodas vienās telpās ar Rīgas 93.vidusskolu) un tiešsaistē sacentīsies īpaši sagatavotā testā, kurā iekļauti jautājumi no skolā mācāmajiem priekšmetiem. Balvas iegūs visi konkursa finālisti, konkursa uzvarētājs saņems Samsung portatīvo datoru, bet 2.- 9.vietas ieguvēji saņems portāla Uzdevumi.lv PROF pakalpojuma pieslēgumu līdz 2013. gada beigām. 
Dalība šādā konkursā ir ļoti laba iespēja skolēniem pielietot savas skolā iegūtās zināšanas neatkarīgi no ģeogrāfiskās atrašanās vietas pilsētā vai laukos, tuvu vai tālu no Rīgas. Konkursā startē gan uzņēmīgie skolēni, kuri zina un prot, izmēģinot spēkus sacensībā ar citiem vienaudžiem, gan arī skolēni, kuriem skolas ikdienā vēl nav bijusi izdevība parādīt, ka arī viņi kādā jomā ir zinoši un varoši. Piedalīšanās konkursā katram no dalībniekiem ir ieguvums un iespēja pielietot savas zināšanas – tieši tā tam jānotiek arī turpmākajā dzīvē! 
Desmit lieliskie un zinošie erudīcijas konkursa finālisti, kuri klātienē tiksies 22.martā, ir: 
Aleksandra Pestova – Rīgas Valsts 1.ģimnāzija;
Armands Ostrovskis – Rēzeknes 5.vidusskola;
Anta Eveliņa – Jelgavas Valsts ģimnāzija;
Darja Povareškina – Daugavpils 3.vidusskola;
Linda Ošāne – Jēkabpils Valsts ģimnāzija;
Viesturs Lapiņš – Dundagas vidusskola;
Artūrs Kriviņš – Valkas ģimnāzija;
Sandra Kapče – Rīgas Valsts 3.ģimnāzija;
Jānis Zālīte – Ventspils 1.ģimnāzija;
Jete Lazdāne – Rīgas Valsts 2.ģimnāzija.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s