Latvijas hokejisti naudu iegulda sliekās?

Trešdien, 10.aprīlī, Mālpilī notiks preses brīfings, kurā piedalīsies vairāki Latvijas izlases vadošie hokejisti, lai informētu par Latvijā aktuālu un ļoti perspektīvu biznesa projektu, kurā tiek ieguldīti Latvijas sportistu ārvalstīs nopelnīti honorāri. 
Preses brīfingā piedalīsies arī Mālpils novada domes priekšsēdētājs Aleksandrs Lielmežs, kurš ir ļoti gandarīts gan par to, ka Latvijas hokejistu ārzemēs nopelnītā nauda tiek investēta Latvijā, bet jo īpaši, ka Mālpils novadā, kur ir tik senas un plašas lauksaimnieciskās ražošanas jaudas un tradīcijas.
Preses brīfingā piedalīsies arī Latvijas slieku audzētāju asociācijas prezidents un Mālpils biotehnoloģiju centra valdes loceklis Rihards Pulturs, SIA “Eko ēra” valdes loceklis Jānis Sprukts, SIA “Wormera” valdes loceklis Oļegs Sorokins, kā arī hokejisti Edgars Masaļskis un Mārtiņš Cipulis. 
Preses brīfings notiks Mālpils novada domes ēkā, Mālpilī, Nākotnes ielā 1. Sākums pulksten 15:00. Preses brīfinga ilgums aptuveni 1,5h. 
Ieplānots, ka sākotnēji žurnālistus Mālpils novada domes apspriežu telpā īsi (30-45 minūtes) informēs par slieku audzēšanas biznesu, kurā tiek ieguldīti hokejistu ārzemes nopelnītie līdzekļi. Pēc tam, kopā ar hokejistiem, ieplānota arī ekskursija uz kādreizēju cūku fermu, kurā tiek audzētas sliekas, kā arī uz vēl citu bijušo cūku fermu kompleksu, kur vermikomposts (slieku komposts, “biohumuss”) tiek žāvēts un fasēts. 
Ja žurnālistiem ir nepieciešams transports nokļūšanai no Rīgas uz Mālpili un atpakaļ, lūdzam pieteikties e-pastā info@sliekas.lv vai telefoniski 22030343 līdz otrdienas, 9.aprīļa vakaram.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s