Atlaides "Astarte" klientiem un atbalsts FK "Jelgava"

Futbola kluba “Jelgava” līdzjutējiem un atbalstītājiem būs iespēja saņemt “Jelgavas futbola degvielas kartes”. To īpašnieki saņems 2 santīmu atlaidi par katru iegādāto degvielas litru Zemgales reģionā tik populārajā DUS “Astarte” tīklā, bet vēl 1 santīmu saņems arī FK „Jelgava”. 17.aprīlī pirmās “Jelgavas futbola degvielas kartes” no SIA „Astarte-Nafta” valdes priekšsēdētāja Ojāra Karčevska saņēma FK “Jelgava” valdes priekšsēdētājs Ainārs Tamisārs un futbolisti Valērijs Redjko, Aleksandrs Vlasovs un Boriss Bogdaškins.

Jaunās kartes moto ir “Uzpildies un atbalsti futbolu!” FK “Jelgava” un SIA „Astarte-Nafta” sadarbība ir abpusēji ļoti izdevīga. No tās iegūst gan FK “Jelgava” līdzjutēji , jo saņems 2 santīmu atlaidi no “Astarte” par katru iegādāto degvielas litru, futbola klubs iegūs papildus finansējumu, savukārt “Astarte” iegūst jaunus klientus un veicinās jau esošo klientu lojalitāti.
“Mūsu degvielas uzpildes stacijas jau šobrīd ir ļoti populāras, jo īpaši Zemgalē. Te mūs uztver kā vietējos, kā savējos. Jau šobrīd daudzi mūsu klienti atzīst, ka izmanto mūsu pakalpojumus ne tikai dēļ kvalitātes un cenas, bet arī tāpēc, ka vēlas atbalstīt savējos. Mēs jūtam patriotismu, un šāda sadarbība ar Jelgavas futbola klubu to vēl vairāk stimulēs,” stāsta Ojārs Karčevskis. 
“Mums arī līdz šim bija pašiem sava degvielas atlaižu karte. Klienti to aktīvi izmantoja, jo kurš gan nevēlas preci un pakalpojumu saņemt lētāk. Taču „Jelgavas futbola degvielas karte” ieguvums ir ne tikai atlaides un tie citi labumi, ko tā dos, bet arī apziņa, ka ar savu pirkumu esmu palīdzējis savas pilsētas futbola klubam, kura spēlētāji saliedē ap sevi iedzīvotājus, kur trenējas savi vai paziņu bērni. Redzu šai kartei nākotni, tai ir jāstrādā!” uzskata Ojārs Karčevskis. 
“Tie 2+1 santīms jau nebūt nav vienīgā iespējamā sadarbības forma. Mēs jau šobrīd domājam arī par citām mārketinga kopīgām akcijām ar FK “Jelgava”. Tā var būt gan degvielas izloze starp skatītājiem, tādējādi veicinot viņu ierašanos just līdzi komandai klātienē. Tā var būt arī īpaša cena, piemēram kafijai vai karstajai desiņai. Tā var būt arī īpaša akcija pēc uzvarētās spēles. Mēs esam ļoti radoši un tikpat pretimnākoši,” papildina Ojārs Karčevskis. 
Ainārs Tamisārs precizē, ka „Jelgavas futbola degvielas karte” kalpos arī kā ielūgums 2 personām uz visām FK „Jelgava” mājas spēlēm 2013.gada sezonā. Pirmā FK “Jelgava” mājas spēle Zemgales Olimpiskā centra (ZOC) stadionā būs sestdien, 11.maijā, plkst. 14:00 pret FS Metta/LU. Šogad ZOC stadionā notiks 11 no 13 FK “Jelgava” mājas spēlēm “SMScredit.lv” virslīgā. Diemžēl, divas pirmās mājas spēles FK “Jelgava” spiesta aizvadīt Kauguros un Rīgā, jo ZOC mākslīgā seguma futbola laukums neatbilst Latvijas Futbola federācijas noteiktajiem standartiem. 
Šobrīd ir izgatavotas 1000 „Jelgavas futbola degvielas kartes”. Tās sākotnēji saņems FK “Jelgava” futbolisti, kluba sistēmā trenējošos bērnu vecāki, sponsoru kolektīvi, līdzjutēju kluba biedri. “Šogad, domājams, ar tūkstoti pietiks, taču ceram, ka karte kļūs tik populāra, ka nākamgad ar šo skaitu būs jau par maz,” komentē Ainārs Tamisārs.
Šobrīd “Astarte” tīklā darbojas 19 degvielas uzpildes stacijas, tai skaitā Jelgavā, Vilcē, Elejā, Tērvetē, Dobelē, Aizputē, Rojā, Tukumā, Tīreļos, Iecavā, Ķegumā, Koknesē, Viesītē, Aknīkstē, Limbažos. Degvielas biznesā uzņēmums darbojas kopš 1995. gada un šobrīd ir lielākais nodokļu maksātājs Zemgalē.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s