Ar labāko Latvijas hokejistu spēli atzīmes Ozo halles 5 gadu jubileju

Jau par tradīciju kļuvis 31.maijā atzīmēt Ozo ledus halle dzimšanas dienu ar Latvijas labāko hokejistus draudzības spēli, kas nu jau neformāli kļuvusi par tādu kā sezonas noslēguma rituālu. Arī šogad skatītājiem Ozoliekos jau no plkst. 19:30 būs iespēja uz ledus vērot S.Ozoliņu un viņa sapulcināto komandu, kā arī Ozolniekos dzīvojošo Miķeli Rēdlihu ar komandas biedriem.
  
Tradicionālais Latvijas hokeja leģendu mačs, protams, ir galvenais jubilejas pasākums. Ozolniekos dzīvojošais Miķelis Rēdlihs savā komandā ir pieaicinājis arī Lauri Dārziņu, Andri Džeriņu, Kristapu Sotnieku, Krišjāni Rēdlihu, Mārtiņu Cipuli un citus Latvijas izlases spēlētājus. Savukārt Ozo komandas kapteinis būs Sandis Ozoliņš, kura vārdā nosaukta hokeja halle. Ozo komandā spēlēs Gints Meija, Arturs Kulda, kā arī “Dinamo” treneris Artis Ābols un arī halles īpašnieks Dainis Liepiņš. 
Arī šogad, svinot Latvijas jaunākās ledus halle 5.dzimšanas dienu, skatītājiem būs iespēja piedalīties dažādos konkursos, izslidoties DJ mūzikas pavadībā, baudīt koncertu un izklaides pasākumus. Svētku programmā būs masu slidošana, turklāt slidotājus uzmundrinās DJ Ufo. Vakarā ieplānota svētku ballīte kopā ar grupu “Dzelzs vilks. 
Jubilejas svētku programmā būs ne tikai jau minētais Latvijas hokeja leģendu mačs, kas sāksies 19:30, bet arī draudzības spēle Ozolnieki – Cēsis, kas sāksies jau 16:00. Uzreiz pēc šīs draudzības spēles, 17:15 ieplānota arī EHL Zvaigžņu spēle. 
Līdzīgi kā pirms gada, pasākums tomēr nav bezmaksas. Biļete maksās Ls 1,50, šajā cena iekļauti visi minētie pasākumi, bet pirmskolas vecuma bērniem ieeja brīva. 
“Šie ikgadējie svētki nebūt nav vienīgais brīdis, kad uz Ozolnieku ledus ir redzami izcili sportisti. Ozolniekus kā sporta treniņu nometnes vietu ir iecienījuši gan hokejisti, gan daiļslidotāji. Vasarās te dzīvo Krievijas, Francijas, Lielbritānijas, Azerbaidžānas, kā arī Baltijas valstu labākie daiļslidotāji. Jau otro gadu te notiks starptautiska šorttreka nometne. Hallē trenējas KHL klubs “Severstaļˮ, kurā par jauniešu treneri strādā Latvijā pazīstamais Andrejs Maticins. Šogad pirms pasaules čempionāta te trenējās arī Latvijas hokeja izlase,” lepojas Dainis Liepiņš. 
“Esam ne tikai veiksmīgi pārdzīvojuši krīzi, bet tagad ir uzsākta jaunas viesnīcas būvniecība, lai nodrošinātu papildu iespējas starptautiska līmeņa sportistu izmitināšanai,” informē Dainis Liepiņš. Viņš prognozē, ka Ozolnieku piedāvātās treniņu iespējas būs aizvien pieprasītākas. 
“Vērtēju Ozo ledus halli kā ļoti veiksmīgi projektu. Tas ceļ vietējo pašapziņu, jo klātienē var gan vērot Latvijas un starptautiska mēroga sporta norises, gan arī paši slidot un hokeju spēlēt. Kā zināms, sporta nometnes attīsta tūrisma infrastruktūru, piemēram, izmitināšanas un ēdināšanas pakalpojumus. Tās ir gan jaunas darbavietas, gan arī jaunas iespējas vietējiem,” komentē Dainis Liepiņš.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s