Aicina kreiļus uz pirmo Baltijas kausu golfā

Svētdien, 21. jūlijā, golfa klubā „Viesturi” pirmo reizi Baltijā tiks rīkotas golfa sacensības kreiļiem. Golfa kluba “Viesturi” prezidents Gunārs Pīlādzis zināja teikt, ka “Kreiļu kauss” notiks pirmo reizi ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā, tāpēc uz šo turnīru ir ieaicināti kreiļi arī no Lietuvas un Igaunijas, kā arī Somijas, Zviedrijas, Krievijas un citām valstīm.
  

Gunārs Pīlādzis stāsta, ka “Kreiļu kauss” būs ne tikai kreiļu golfa sacensības. “Tā vienlaicīgi ir iespēja popularizēt golfu, popularizēt Latvijas golfa laukumus un dzīvi, kā arī vēl viena iespēja kopā satuvināt kreiļus,” skaidro Gunārs Pīlādzis. 
“Vienlaicīgi ar golfa sacensībām, šajā dienā mēs plānojam sarīkot arī īpašu pasākumu golfu nespēlējošiem kreiļiem. Gaidām viņus visus pie sevis ciemos golfa laukumā! Būs gan bezmaksas golfa apmācības, gan ripināšanas turnīrs. Sabraukušie varēs vērot sacensību norisi. Dienas garumā varēs arī atpūsties brīvdabas terasē pie golfa kluba “Viesturi” restorāna, kur kreiļiem būs tās īpašais piedāvājums ēdienkartē,” aicina Gunārs Pīlādzis. 
“Esmu dzirdējis, ka jau iepriekš Latvijā ir rīkoti pasākumi kreiļiem, un tie guvuši atsaucību, tāpēc esmu cerīgs, ka kreiļi atsauksies arī uz šo pasākumu. Cilvēki vēlas socializēties, vēlas būt vēl vairāk kopā, apspriesties, komunicēt. Golfa laukums tam ir kā radīts!” uzskata Gunārs Pīlādzis. 
Sacensības varēs piedalīties gan kungi, gan dāmas. “Vienīgais ierobežojums, ja to tā var nosaukt, ka drīkst spēlēt tikai ar kreiļu nūjām. Dalībniekiem būs jāizspēlē 18 bedrītes, tātad golfa laukuma “Viesturi” 9 bedrītes nāksies izspēlēt divas reizes, sacensībās pavadot apmērām piecas stundas,” precizē Gunārs Pīlādzis. 
“Ar golfu gan ir tāpat kā ar hokeju – ne obligāti ir tā, ka ar kreiļu nūjām spēlē tikai kreiļi. Mēdz būt gadījumi, kad, līdzīgi kā hokejā, bērnībā ir iemācīts spēlēt uz “otro” pusi, un tā tas ir iegājies. Taču, pārsvarā ar kreisajām nūjām, protams, spēlē kreiļi,” papildina Gunārs Pīlādzis. 
“Līdzīgi kā citos golfa laukumus, arī “Viesturi” ir kreiļiem draudzīgi. Te var gan nopirkt, gan arī izīrēt kreiļu nūjas, kreiļiem nepieciešams arī savādāks cimds, ko golferi lieto tālajiem sitieniem un velk tikai vienā rokā,” specifiku skaidro Gunārs Pīlādzis. 
“Es ceru, ka mūsu aizsāktais “Kreiļu kauss” kļūs ikgadēju tradīciju, un turpmāk ik gadu pie mums sabrauks golfu spēlējošie kreiļi no tuvām un tālākām valstīm. Mums šobrīd ir grūti iekļūt nopietno Eiropas mēroga sacensību kalendāros, taču ar šādu radošu un specifisku piedāvājumu mēs varam būt interesanti un pamanīti arī plašākā mērogā,” ieceres skaidro Gunārs Pīlādzis.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s