"Reģionu Alianse" turpinās ap sevi pulcēt reģionālās partijas

“Pašvaldību vēlēšanās reģionālās partijas ieguva ļoti daudz mandātus. Arī “Reģionu Alianses” startu vērtējam kā ļoti labu. Vēlēšanu rezultāti nepārprotami norāda, ka reģionālo partiju popularitāte un ietekme pieaug. Kā lielākā no reģionālajām partijām, “Reģionu Alianse” turpinās ap sevi konsolidēt citas reģionālās partijas, lai izveidotu vēl spēcīgāku reģionu intereses pārstāvošu politisko spēku,” partijas “Reģionu Alianse” lemto pirmajā valdes sēdē pēc pašvaldību vēlēšanām rezumē partijas priekšsēdētājs un Babītes novada domes priekšsēdētājs Andrejs Ence.
 

“Reģionālo partiju panākumi pašvaldību vēlēšanās ir pamudinājuši sasparoties arī citas partijas. Par reģionālajām partijām nu interesējas arī Saeimā pārstāvētās partijas, lai gan iepriekš tās pret reģionālajām partijām izturējās visnotaļ augstprātīgi. Šobrīd situācija ir mainījusies,” atgādina Andrejs Ence.
“Šis ir ļoti zīmīgs brīdis. Mums ir iespēja izmantot šo pacēlumu un konsolidēt reģionālos līderus, lai izveidotu ļoti spēcīgu reģionu lobiju Latvijas un arī Eiropas mērogā. Tāpēc mēs esam gatavi aktīvi līdzdarboties, lai nepieļautu šī potenciāla sadrumstalošanu,” norāda Andrejs Ence.
“Latvijas reģioni jau ilgstoši ir pabērna lomā. Un aktīvā cilvēku prombraukšana ir acīmredzams apliecinājums, ka tā turpināties nevar! Cilvēkiem reģionos ir jājūt, ka viņi mūsu valstī ir vajadzīgi!” aicina Andrejs Ence.
“Jau mūsu partijas nosaukumā ir ierakstīts, ka mēs esam reģionu alianse, ka esam tie, kas pulcē kopā gan reģionus, gan arī tur esošos vietējos politiķus. Līdz šim mums izdevās no Rīgas rajona partijas pārtapt par visā Latvijā vēlēšanās veiksmīgi startējošu politisku spēku. Taču negrasāmies apstāties pie sasniegtā. Tagad šo konsolidācijas darbu turpināsim,” informē Andrejs Ence.
“Bija partijas reģionos, kas gribēja šajās vēlēšanās startēt patstāvīgi. Starp tām bija gan uzvarētāji, gan arī zaudētāji. Tagad ir sācies jauns darba cēliens, vieniem pozīcijā, citiem opozīcija, un arī mēs varam, nedomājot par vēlēšanu konkurenci, no jauna atsākt sarunas ar visiem spēkiem, kuriem ir līdzīgs skatījums uz Latvijas reģionos notiekošo,” precizē Andrejs Ence.
Partijas “Reģionu Alianse” valdes sēdē notika 3.jūlijā, Baltezerā. Partijas valdē ir 12 valdes locekļi, tai skaitā Andrejs Ence (Babīte), Uģis Mitrēvics (Sigulda), Dagnis Straubergs (Salacgrīva), Dainis Liepiņš (Jelgava), Sanita Megere-Klevinska (Ropaži), Māris Dzenītis (Jūrmala), Rihards Melgailis (Vecumnieki), Guntis Liepiņš (Sēja), Pēteris Salenieks (Garkalne), Juris Krūze (Ādaži).

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s