Uzaicinājums uz Operas dienu preses brīfingu Jēkabpilī

Jēkabpilī, trešdien, 24.jūlijā, plkst. 15:00 notiks notiks preses brīfings par Jēkabpilī notiekošajām Operas dienām, kuras norisināsies dažādās pilsētas vietās no 24. līdz 27.jūlijam.
 

Preses brīfingā piedalīsies septiņkārtējais “Zelta Maska” laureāts, Sanktpēterburgas operas režisors Jurijs Aleksandrovs, Jēkabpils Operas dienu producents Spartaks Leimanis, Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs un Jēkabpils Kultūras pārvaldes direktore Inta Ūbele. 
Vēl nav zināms, kur tieši notiks brīfings, jo tas atkarīgs no laika apstākļiem. Ja laika apstākļi būs labvēlīgi, tad preses brīfings notiks Krustpils saliņā, bet ja būs lietus un pārāk spēcīgs vējš, tad saruna ar žurnālistiem notiks netālu esošajās Jēkabpils Kultūras pārvaldes telpās. 
Līdzīgi kā pirms gada, arī šogad žurnālisti tiks cienāti ar tradicionālu žurnālistu zupu. 
Jēkabpilī brīvdabas operas izrādes notiek jau kopš 2004.gada, bet jau otro gadu pēc kārtas te tiek rīkotas Operas dienas, kad vienlaicīgi notiek vairāki mūzikas notikumi. Pērn kā spilgtākais no tiem bija Sanktpēterburgas operas “Rigoleto” uzvedums. 
Šogad Jēkabpilī būs jau divi lielie Operas notikumi – Gaetāno Doniceti operas “Pēteris Pirmais” Krievijas Valsts kamermūzikas teātra „Sanktpēterburgas Opera” brīvdabas uzvedums 26.jūlijā plkst. 20:00, kā arī galā koncerts 27.jūlijā plkst. 18:00, kurā piedalīsies arī Marijas teātra baleta solisti.

Žurnālistiem uz brīfingu transports no Rīgas:

Lai nokļūtu tur un atpakaļ uz preses brīfingu Jēkabpilī, žurnālistiem ir sarūpēts transports no Rīgas. Tas aties trešdien, 24.jūlijā no t/c “Origo” plkst. 13:00, izbraukšana no Jēkabpils ieplānota ap 17:00 un žurnālisti Rīgā atgrieztos ap 19:00.
Lai izmantotu Jēkabpils sarūpēto transportu, žurnālistiem lūgums iepriekš pieteikties pie Jēkabpils pilsētas pašvaldībasKultūras pārvaldes Projekta koordinatores Valdas Priekules – e-pasts: Valda.Priekule@jkp.lv, tālrunis: 29724382; 26522636).

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s