“Lielā sporta andele” pie “Inbox.lv” ledus halles 21.septembrī

Sestdien, 21.septembrī, Piņķos, Babītes novadā, stāvlaukumā pie “Inbox.lv” ledus halles tiks rīkota pirmā “Lielā sporta andele”. “Vieniem tā būs iespēja tikt vaļā no vecā sporta inventāra, bet citiem to iegūt par pievilcīgām cenām, bet varbūt arī maiņas ceļā un pat bezmaksas,” skaidro “Lielā sporta andele” rīkotājs, “Inbox.lv” ledus halles direktors Zigmārs Babčuks.
 

“Andelēšanās ar sporta inventāru notiks stāvvlaukumā pie “Inbox.lv” ledus halles. Katrs andelētājs varēs te iebraukt ar savu automašīnu, un to izmantot kā leti, gluži tāpat kā senāk tirgū,” skaidro Zigmārs Babčuks. 
“Daudziem sporta veidiem inventārs ir dārgs, arī hokejam, jo īpaši hokeja vārtusargiem. Jaunieši izaug, pieaugušie mēdz satraumēties, vai arī citu iemeslu dēļ pārtrauc sportošanu, vai arī ir tik turīgi, ka var atļauties nopirkt jaunāku un varbūt arī labāku inventāru. Daudziem taču ir tā neomulīgā sajūta, ka mājas nevajadzīgi vietu aizņem kaut kas pašam vairs nevērtīgs, bet citiem, iespējams, tik ļoti vajadzīgais sporta inventārs,” stāsta Zigmārs Babčuks. 
Šī andele notiks pie hokeja halles, tāpēc pašsaprotami, ka te noteikti andelēs hokeja inventāru. Bet vienlaicīgi ar hokeja inventāru, aicinām tirgot arī tenisa raketes, sporta velosipēdus, slēpes, slidas un citu sporta inventāru,” aicina Zigmārs Babčuks. 
“Zinām, ka jau tagad cilvēki un komandas kooperējas. Tiek apkopots neaktuālais inventārs, lai to nodotu citiem. Vieni kooperējas, lai uz “Lielā sporta andeli” atvestu savu inventāru. Citi kooperējas, lai no tālākiem rajoniem varētu šurp atbraukt un iegādātos sporta inventāru,” stāsta Zigmārs Babčuks, piebilstot, ka jau iepriekš ir izsūtīta informācijas ledus hallēm un sporta klubiem. 
“Šādu pasākumu rīkojam pirmo reizi, taču esmu pārliecināts, ka nākamgad to arī rīkosim, turklāt darīsim to jau augustā, lai paspētu vēl pirms jaunā mācību gada sākuma, kas daudzviet ir arī jaunās sporta sezonas sākums,” precizē Zigmārs Babčuks.
“Lielo sporta andeli” rīko “Inbox.lv” ledus halle, pasākumu atbalsta arī Babītes novada pašvaldība, veikali “Hokeja pasaule” un “Hokejam.lv”, “Entuziastu hokeja līga”, apsardzes firma “Grifs AG”, kā arī radio “BOOM FM”.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s