Golfa laukumā “Viesturi” bezmaksas treniņu dienā 7.septembrī

Sestdien, 7.septembrī, golfa laukumā “Viesturi” tiks rīkota Golfa diena, kad visiem interesentiem būs iespēja bezmaksas pamēģināt golfa spēles sitienus “Davis Golf Style Academy” treneru pavadībā.
  
“Davis Golf Style Academy” dibinātājs un galvenais treneris Dāvis Puksts precizē, ka šāda golfa diena visiem interesentiem tiek rīkota pirmo reizi. “Jā, pie mums ir bijuši daudzi korporatīvie pasākumi, un to laikā pieaicinātajiem viesiem ir bijusi iespēja tuvāk iepazīt golfa spēli. Taču šoreiz pie mums var ierasties jebkurš interesents, tai skaitā kopā var atbraukt gan ģimenes, gan draugi, gan darba kolēģi,” aicina Dāvis Puksts. 
“Lai gan golfs Latvijā turpina palēnām attīstīties, tomēr straujāku attīstību traucē pārāk daudzi iepriekš radušies stereotipi, tai skaitā par golfa dārdzību un snobismu, golfa sarežģītību un nesportiskumu. Ar šādas Golfa dienas palīdzību vēlamies šos stereotipus kliedēt,” skaidro Dāvis Puksts. 
“Es te varētu vairākas stundas no vietas runāt par to, kāds ir golfs. Bet pārliecināt skeptiķus man būtu grūti. Taču daudz lielāku efektu dod iespēja paprovēt pašiem. Kad tu sajūti to burvīgo skaņu no bumbiņas iekrišanas bedrītē, tad tu gribi to dzirdēt vēl un vēl, un var teikt, ka golfa āķis jau mutē,” stāta Dāvis Puksts. 
“Golfa spēlētāji, līdzīgi kā makšķernieki, mēdz jokot, ka nav sliktu laika apstākļu, bet ir golfam nepiemērots apģērbs. Sestdienas laika apstākļiem piemēroti apģērbu gan katram lūdz katram līdzi paņemt pašam. Kā arī labu un atsaucīgu noskaņojumu. Par pārējo parūpēsies golfa laukums “Viesturi” un “Davis Golf Style Academy” treneri,” piebilst Dāvis Puksts. 
Bezmaksas golfa apmācības notiks Jaunmārupē, golfa laukumā “Viesturi”, sestdien, 7.septembrī, no 10:00 līdz 16:00. 
Interesenti varēs iemācīties nūjas satvērienu un stāju golfa sitiena lielajā treniņlaukumā, kur arī ikdienā notiek “Davis Golf Style Academy” rīkotās treniņnodarbības bērniem un pieaugušajiem. Interesenti varēs arī izmēģināt spēkus ripināšanā uz speciālā ripināšanas treniņlaukuma, kā arī klātienē apskatīt 9 bedrīšu golfa laukumu “Viesturi”, kurš ir senākais Latvijā. Visu dienu darbosies arī golfa kluba mājā esošais restorāns “Vecmeita ar kaķi”.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s