“Lielās sporta andeles” dalībniekus izklaidēs radio “Boom FM”

“Lai motivētu vēl vairāk cilvēkus apmeklēt “Lielo sporta andeli”, sadarbībā ar “Boom FM” tiks rīkota īpaša izklaides programma, nodrošinot, ka laiku interesenti varēs pavadīt gan pārdevēji un pircēji, gan arī tāpat atbraukušie, kuri iespējams tiks pamudināti kaut ko nopirkt vai pārdot,” stāsta radio “Boom FM” vadītājs Kaspars Upaciers.
 

Par patīkamās atmosfēras radīšanu “Lielā sporta andeles” laikā rūpēsies radio „Boom FM” radošais kolektīvs – Ufo, Intars Busulis, Imants Vekmans un citi. Būs gan dziesmas, gan konkursi, intervijas un izspēles. “Lielā sporta andeles” laikā “Inbox.lv” ledus hallē varēs apmeklēt publisko slidošanu, kā arī visas dienas garumā darbosies vietējais restorāns-bārs.

“Izlēmām šajā pasākumā iesaistīties tāpēc, ka tā, mūsuprāt, ir ļoti savlaicīgi un ļoti vajadzīga lieta. Arī katrs no savas pieredzes zinām, cik dārgs var būt sporta inventārs pašiem un bērniem. Un arī paši esam piedzīvojušu to brīdi, kad it kā gribētos kādam atdot savu veco inventāru, bet no tuvējiem radiem un draugiem, kam to it kā varētu atdot arī bezmaksas, nevienam neko no tā nevajag,” stāta Kaspars Upaciers. 
“Neuztveriet to kā tirgošanos. Atbrauciet uz foršu pasākumu! Paņemiet līdzi savas slidas, lai paslidotu, bet pie viena arī savas mašīnas bagāžniekā salieciet to sporta inventāru, kas jūsu ģimenē pašiem vairs nav nepieciešams. Ja sanāks, kaut ko notirgosiet, bet varbūt arī pats kaut ko nopirksiet!” mudina Kaspars Upaciers. 
Atgādinām, ka “Lielā sporta andele” notiks sestdien, 21.septembrī, no 10:00 līdz 14:00, Piņķos, Babītes novadā, stāvlaukumā pie “Inbox.lv” ledus halles, kā arī halles telpās, atkarībā no laika apstākļiem un dalībnieku skaita. Ieeja vai iebraukšana dalībniekiem jau no plkst. 08:00. 
“Vieniem tā būs iespēja tikt vaļā no vecā sporta inventāra, bet citiem to iegūt par pievilcīgām cenām, bet varbūt arī maiņas ceļā un pat bezmaksas,” skaidro “Lielā sporta andele” rīkotājs, “Inbox.lv” ledus halles direktors Zigmārs Babčuks. 
“Andelēšanās ar sporta inventāru notiks stāvvlaukumā. Katrs andelētājs varēs te iebraukt ar savu automašīnu, un to izmantot kā leti, gluži tāpat kā senāk tirgū,” skaidro Zigmārs Babčuks. 
Šī andele notiks pie hokeja halles, tāpēc pašsaprotami, ka te noteikti andelēs hokeja inventāru. Bet vienlaicīgi ar hokeja inventāru, aicinām tirgot arī tenisa raketes, sporta velosipēdus, slēpes un slidas,” aicina Zigmārs Babčuks. 
“Daudziem sporta veidiem inventārs ir dārgs, arī hokejam, jo īpaši vārtusargiem. Jaunieši izaug, pieaugušie mēdz satraumēties, vai arī citu iemeslu dēļ pārtrauc sportošanu, vai arī ir tik turīgi, ka var atļauties nopirkt jaunāku un varbūt arī labāku inventāru. Daudziem taču ir tā neomulīgā sajūta, kad mājas nevajadzīgi vietu aizņem kaut kas pašam vairs nevērtīgs, bet citiem, iespējams, ļoti vajadzīgs sporta inventārs,” stāsta Zigmārs Babčuks. 
“Zinām, ka jau tagad cilvēki un komandas kooperējas. Tiek apkopots neaktuālais inventārs, lai to nodotu citiem. Vieni kooperējas, lai uz “Lielā sporta andeli” atvestu savu inventāru. Citi kooperējas, lai no tālākiem rajoniem varētu šurp atbrauktu un iegādātos sporta inventāru,” stāsta Zigmārs Babčuks, piebilstot, ka jau iepriekš ir izsūtīta informācijas ledus hallēm un sporta klubiem. 
“Šādu pasākumu rīkojam pirmo reizi, taču esmu pārliecināts, ka nākamgad to arī rīkosim, turklāt darīsim to jau augustā, lai paspētu vēl pirms jaunā mācību gada sākuma, kas daudzviet ir arī jaunās sporta sezonas sākums,” precizē Zigmārs Babčuks.

“Lielo sporta andeli” rīko “Inbox.lv” ledus halle, pasākumu atbalsta arī Babītes novada pašvaldība, veikali “Hokeja pasaule” un “Hokejam.lv”, “Entuziastu hokeja līga”, apsardzes firma “Grifs AG”, kā arī radio “Boom FM”.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s