Savlaicīgi piesaka piemērotāko brīdi ģeniālu bērnu ieņemšanai

No 2014.gada jūlija sākuma līdz 17.septembrim planētu stāvoklis ir ļoti labvēlīgs talantīgu bērnu dzimšanai. Tas ir laiks, kad procentuāli daudz dzims veiksmīgu un talantīgu cilvēku, kuri atstās jūtamu ietekmi uz visas sabiedrības dzīvi. “Šāds planētu izvietojums ir tikai reizi 50 gados. Iespējams, ka šajā laikā Latvijā dzims kāds nākotnē pasaulslavens cilvēks,” norāda vēdiskais astrologs, E-astrologs vēdisko studiju autors Edmunds Višņevskis.
  

„Centāmies šo astroloģisko ziņu paust pietiekami laicīgi, jo šobrīd vēl var paspēt parūpēties par savu pēcnācēju piedzimšanu ļoti labvēlīgā planētu stāvoklī. Skaidrs, ka neviens astrologs neizsniedz garantijas talonu, ka tieši konkrētajam pārim dzims talantīgākais bērns, tomēr individuāli sastādīts horoskops var daudz ko pateikt priekšā. Mēs arī nemudinām tikai šī iemesla iespaidā sasteigt savas dzīves svarīgu notikumu, bet, domāju, ka daudziem pāriem tas var pozitīvi stimulēt izšķirties par labu šādam solim,” mudina Astrologi.lv veidotājs un sertificēts astrologs Kristaps Baņķis.

“Turklāt jāņem vērā, ka nākamais ir Koka Zirga gads un Latvija kā Zirga gadā dzimusī patiesi varētu pasaulei dāvāt savu pasaulslavenu talantu. Arī pētījumi rāda, ka starp Zirgiem patiesi atrodami salīdzinoši vairāk daudz jaudīgu valstsvīru, mākslinieku, mūziķu un Kosmosa apguvēju nekā starp citiem Austrumu dzīvnieku gadu pārstāvjiem,” skaidro Kristaps Baņķis.
Pēc vēdiskā astrologa Edmunda Višņevska skaidrojuma, 2014.gads būs nozīmīgs ar to, ka Guru jeb Jupiters 19.jūnijā ieies Karka raši jeb Vēža zīmē. Šajā zīmē Guru ir spēcīgākajā stāvoklī (učā) un atradīsies līdz 2015. gada 14. jūlijam. Guru ir veiksmes, vieduma, dharmas un labklājības rādītājs un atbild arī par bērniem. Guru atrašanās učā uz kādu laiku sakritīs ar vēl citām veiksmīgām planētu pozīcijām, jo arī Šaņi (Saturns), kas atbild par visu karmu kopumā, līdz 2014. gada 3. novembrim atradīsies učā.

Rādītājs, kad vienlaicīgi divas tik nozīmīgas planētas kā Šaņi un Guru ir učā, notiek apmēram reizi 50 gados. Iepriekš šāds tranzīts bija laika periodā no 1954.gada 9.septembra līdz 1955.gada 1.oktobrim. 2014. gada jūlijā vienlaicīgi būs arī labi pozicionēts Šukra jeb attiecību un radošo talantu rādītāja Venera un Budha jeb intelekta un komunikācijas rādītājs Merkurs.

Edmunds Višņevskis piebilst, ka būtu ļoti labi, ja māte gaidībās praktizētu upaijas jeb sakrālo harmonizējošo rituālu kompleksu, kas savu efektivitāti ir apliecinājis gadu tūkstošus. Virtuālo pūdžas programmu „Dhiana”, kurā ir sistematizēti, saprotamā veidā dota iespēja mājas datorā kā mūsdienīgā Austrumu altārī viegli praktizēt upaijas individuāli svarīgākajām dzīves jomām. Šim nolūkam astrologs ir radījis:
http://www.astrologi.lv/sakums/vediskas-zinibas/dzojitisa-vediska-astrologija/Dzjotisa-Vediska-astrologija/514/Tava-virtuala-Pudza-DHIANA/
E-astrologs.lv Vēdiskās astroloģijas apguve: 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s