Astrologi.lv mudina eiro makos ieviest Ziemas Saulgriežos

Sertificēts astrologs Kristaps Baņķis mudina 21.decembrī no plkst. 20:30 – 23:50 savos makos ievietot jaunās, ar Latvijas zīmēm reotātās Eiro monētas, jo šis ir vispiemērotākais laiks Eiro ieviešanai savā dzīvē. Kristaps Baņķis arī atgādina, ka šis laiks sakrīt ar Ziemas Saulgriežu laiku, kas šogad būs 21.decembrī plkst. 19:11. 

“Ar Eiro ieviešanu Latvijai nav paveicies. Naktī uz 2014.gada 1.janvāri būs pilnībā dilstošs Mēness, tautā izsenis saukts par tukšo laiku. Tādā brīdī neko neuzsāk, bet mēs atveram durvis jaunai naudai. Ne tikai Mēness, bet pat vesela planētu plejāde veido ļoti disharmonisku enerģētisko mijiedarbību, kas tajā brīdī sāktu darbību padara ārkārtīgi problemātisku un negatīvām sekām pilnu. Diemžēl, valsts mums neatstāj nekādu izvēli ar kolektīvo eiro ieviešanu, bet katrs individuāli mēs to varam savā dzīvē ieviest, kad gribam. Ar to saprotot pirmo reizi, kad paņemam rokās jauno Latvijas zīmēm klāto eiro, kad to ieliekam makā,un galu galā – laižam apgrozībā, iepērkoties,” stāsta Kristaps Baņķis.

Astroloģiski labvēlīgākais laiks, lai ieliktu eiro makā uz saglabāšanu, būtu tieši Ziemas Saulgriežu vakars. Turklāt, katrs pats var izdomāt, kādā veidā, ar kādu rituālu un domām tas tiek izdarīts. Tā kā gaidāms pēc Austrumu kalendāra Zirga gads, kurā dzimusi arī Latvija, tad līdzās Eiro varētu likt kaut ko ar zirgu saistāmu, piemēram, pakavu. 

“1.janvārī Eiro vispār nevajadzētu pieskarties, bet sagaidīt, lai Mēness vismaz kādu dienu paaugas. 2.janvārī eiro var pielietot vien pēc plkst. 19:10 un arī tikai, lai dāvinātu, ziedotu. Pirmo pirkumu ar jauno eiro es ieteiktu izdarīt 3.janvāra pusdienlaikā,” norāda Kristaps Baņķis.

“Astroloģijā svarīgi noteiktas darbības paveikt tam labvēlīgā laikā, jo jebkurš uzsākums paredz arī tā procesu un iznākumu,” norāda portāla norāda Astrologi.lv veidotājs Kristaps Baņķis.
Kristapa Baņķa viedoklis, kādēļ eiro Latvijai nesīs grūtus laikus:

http://www.astrologi.lv/sakums/raksti/522/Politiska-Astrologija/Latvija-un-eiro-vienlidz-sarezgits-horoskops/

Vairāk par laika plānošanu var izlasīt: 

http://www.astrologi.lv/kb/konsultacijas/klatiene/281/KA-PLANOT-GADU/

Kas sagaidāms Latvijai un individuālās gada prognozes var iegūt:

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s