Uzsāk kruīza seminārus par sabiedriskajām attiecībām

Lai ieinteresētu uzņēmējus veltīt vēl vairāk laika sevis izglītošanai par sabiedriskajām attiecībām, biznesa konsultāciju un mācību centrs “LatConsul” sadarbībā ar “Tallink” rīkos regulārus kruīza seminārus uz prāmja “Isabelle”.

Kruīza seminārā nosaukums – “Sabiedriskās attiecības. Sistematizācija un mijiedarbība ar citām vadības funkcijām”. Seminārus vadīs pieredzējušais sabiedrisko attiecību speciālists un RISEBA pasniedzējs Kristians Rozenvalds.
“Kruīza seminārā paredzēts vienkāršoti izskaidrot, kas ir sabiedriskās attiecības, kāpēc tā ir viena no organizācijas vadības funkcijām. Kruīza semināra dalībnieki pratīs pārraudzīt sabiedriskās attiecības vadības līmenī, mijiedarbību ar citām organizācijas vadības funkcijām, noteikt mērķus un uzdevumus, kontrolēt to izpildi,” semināra programmu ieskicē Kristians Rozenvalds.
“Ir tik daudz neskaidrību par sabiedriskajām attiecībām. Ir cilvēki, kuri uzskata, ka tā jau vien tāda “piekrāsošana” ir, citi apjūk no sarežģītības un atstāj visu pašplūsmā,” novērojis Kristians Rozenvalds. 
Kruīza semināra saturs ir piemērots organizāciju īpašniekiem, vadītājiem, kā arī mārketinga, pārdošanas, personāla, un, protams, arī sabiedrisko attiecību vadītājiem.
Vietu skaits katrā kruīza seminārā ir ierobežots – tikai 15 dalībnieki.
Kruīza semināru paredzēts sākt trešdienas pēcpusdienā, taču retāk būs semināri arī ceturtdienās un piektdienās. Kruīza semināra programma sastādīta tā, lai darbu tik ļoti cienošie var pastrādāt vēl pusdienu pirms semināra un pusdienu pēc tā. Bet var arī no darba atslēgties uz 3 dienām. 
Kruīza seminārs sāksies 15:00 pēcpusdienā, kas ir pāris stundas agrāk nekā prāmis uzsāk ceļojumu no Rīgas ostas. Tāpat arī Stokholmā nākamā dienā paredzēts no prāmja nokāpt nedaudz vēlāk pēc prāmja pienākšanas ostā, kā arī sākt semināra darbu stundu pirms prāmja atiešanas no Stokholmas uz Rīgu. Semināra darbu Rīgā plānots beigt 11:30, neilgi pēc prāmja pienākšanas Rīgas ostā. 
Kruīza semināra dalībniekiem “Tallink” piedāvās izsmalcinātās vakariņas zviedru galda restorānā “Buffet Tallink”, kā arī sātīgas brokastis, savukārt seminārā vajadzībām būs aprīkota konferenču telpa ar jūras skatu un uzmundrinošās kafijas pauzes. “Prāmis ir ļoti piemērots semināra rīkošanai. Dalībnieki ir prom un patiesi atrauti no ierastas vides, kad var pilnīgāk koncentrēties semināra programmai. “Tallink” prāmis ir patīkama vide, un ceļojuma atmosfēra vienmēr dod patīkamu iedvesmu,” uzskata Kristians Rozenvalds.
Kruīza seminārs par sabiedriskajām attiecībām organizēs biznesa konsultāciju un mācību centrs “LatConsul”, kurš darbojas jau kopš 2003.gada. Uzņēmums ir vairāk pazīstams ar saviem semināriem par ES finansējuma piesaisti, pārdošanu un klientu piesaisti, biznesa vadību, finansēm un grāmatvedību.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s