Tipogrāfiju komandas izcīna "Maxi" boulinga kausu

Jau tradicionāli Latvijas tipogrāfiju darbinieki decembra sākumā sacenšas “Maxi” boulinga kausa izcīņā, kuru organizē Latvijā senākais papīra un poligrāfijas materiālu vairumtirgotājs SIA “Poligrāfijas Apgāds” (POLAP). Šogad “Maxi” boulinga kausa izcīņa notika jau 11.reizi, piedaloties 21 poligrāfiķu komandām.
“Maxi” boulinga kausa izcīņā piedalās 20 lielākie papīra pircēji Latvijā. Tās ir gan visas Latvijas lielākās tipogrāfijas, taču šogad daudziem par pārsteigumu 20 lielāko papīra pircēju “klubiņam” pievienojušās arī poligrāfijas pakalpojumu aģentūras.
POLAP valdes loceklis Juris Lapa ar gandarījumu konstatē, ka “Maxi” boulinga kausa izcīņā ir kā neoficiāls poligrāfistu boulinga čempionāts, kurš notiek jau 11 gadus pēc kārtas decembra sākumā vai novembra beigās. Tipogrāfiju darbinieki šīs sacensības gaida, mērķtiecīgi gatavojās tām.
Jau tradicionāli “Maxi” boulinga kausa galvenais tiesnesis ir Latvijas Poligrāfijas uzņēmumu asociācijas valdes priekšsēdētājs Visvaldis Trokša, kurš vienlaicīgi vada arī SIA “Poligrāfijas grupa Mūkusala”. Visvaldis Trokša arīdzan ir viens no Latvijas labākajiem boulinga spēlētājiem, tāpēc “Maxi” boulinga kausa izcīņā pats personīgi kā dalībnieks nepiedalās, ļaujot uzvarēt citiem.
Jau tradicionāla “Maxi” boulinga kausa galvenā balva ir apmaksāts brauciens uz boulinga turnīru, kurā sacenšas Somijas papīra ražotāji, Latvijas un Igaunijas labākās tipogrāfijas. Nākamgad martā šis turnīrs notiks Igaunijā. Visi  “Maxi” boulinga kausa uzvarētāji saņēma arī ierāmētos diplomus, suvenīru maisiņus no POLAP, kā arī lielu šampānieša pudeli.
POLAP Papīra grupas vadītāja Gundega Sproģe precizē, ka “Maxi” ir pasaulē pazīstamā papīra vairumtirdzniecības uzņēmuma “Igepa group” preču zīme. Latvijā “Igepa group” pārstāv POLAP. “Maxi” pārklātais un nepārklātais papīrs ir labi pazīstams Latvijas poligrāfijas uzņēmumiem. “Maxi” papīru plaši izmanto grāmatām, žurnāliem un reklāmas materiāliem.
SIA “Poligrāfijas Apgāds” (POLAP) ir poligrāfijas materiālu, papīra un foto produkcijas vairumtirgotājs Latvijā. POLAP ir dibināts 1993.gadā uz privatizētā valsts uzņēmuma bāzes, tādējādi pārmantojot pieredzi jau kopš 1946. gada. POLAP ir vienīgais nozares noteicošais uzņēmums, kurš pieder vietējiem uzņēmējiem. 
“Maxi boulinga kausa 2014” uzvarētāji

Komandām:

1.vieta – BW Pack (1411 punkti),
2.vieta – RBB Studija (1156 punkti),
3.vieta – Livonia Print (1072 punkti).
Kungi:

1. vieta – Andrejus Petrovas, BW Pack (399 punkti),
2. vieta – Zigmārs Zeltiņš, RBB Studija (340 punkti),
3. vieta – Marģers Žagata, Jelgavas Tipogrāfija (317 punkti).
Dāmas:

1. vieta – Olga Morozova, BW Pack (366 punkti),
2. vieta – Alla Karpuņina, BW Pack (338 punkti),
3. vieta – Kristīne Rauska, RBB Studija (336 punkti).

Skatīt un lejuplādēt “Maxi” boulinga kausa bildes no Inbox Foto

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s