28.martā uzsāk FK „Jelgava” 2015.gada sezonas abonementu tirdzniecību

Sestdien, 28.martā pulksten 18.30, vienlaicīgi ar UEFA Eiropas čempionāta atlases spēles Čehija – Latvija sākuma svilpi, tiek uzsākta FK „Jelgava” 2015.gada sezonas abonementu tirdzniecība.

FK „Jelgava” 2015.gada sezonas abonementu īpašniekiem visu 2015.gadu būs iespēja bez papildus maksas apmeklēt visas SMScredit.lv Futbola virslīgas un Latvijas Kausa izcīņas mājas spēles (Zemgales olimpiskā centra stadionā, Jelgavā), ar 50% atlaidi iegādāties biļetes uz visām FK „Jelgava” UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas mājas spēlēm, kā arī saņemt dažādus labumus no FK „Jelgava” sadarbības partneriem.

Uz FK „Jelgava” 2015.gada sezonas abonementu tirdzniecības sākuma brīdi jau pieejamas šādas atlaides: 2,4 centu atlaide degvielai DUS „Astarte”, 20% atlaide visai „Nike” produkcijai Jelgavas „Sportland” veikalā, 20% atlaide picām kafejnīcā „Tami-Tami”, 20% atlaide FK „Jelgava” atribūtikai, 10% atlaide boulingam un publiskajai slidošanai sporta kompleksā „Zemgale” un 100% atlaidi ieejas maksai mūzikālajā klubā „Jelgavas krekli”.

FK „Jelgava” radošais direktors Ainārs Tamisārs saka, ka piedāvājumu klāsts noteikti tiks papildināts, ir paredzēti īpašie pasākumi un īpašie piedāvājumi abonementu īpašniekiem.

Jau iepriekšējās sezonās tika aizsākta sadarbība ar Zemgales reģionā tik populāro DUS “Astarete” tīklu, kopīgi izveidojot “Jelgavas futbola degvielas karti”, piedāvājot 2 santīmu atlaidi par katru iegādāto degvielas litru, bet vēl 1 santīmu saņems arī FK „Jelgava”.

Ainārs Tamisārs atceras, ka arī „Jelgavas futbola degvielas karte” kalpoja kā ielūgums 2 personām uz visām FK „Jelgava” mājas spēlēm 2013. un 2014.gada sezonās, tāču jaunās kartes būtiskākā atšķirība ir tā, ka tagad tā darbojas ne tikai DUS “Astarte”, bet arī cituviet Jelgavā.

“Mums ir arī pašiem sava degvielas atlaižu karte. Klienti to aktīvi izmanto, jo kurš gan nevēlas preci un pakalpojumu saņemt lētāk. Taču sadabrība ar Jelgavas futbola klubu ir ieguvums ne tikai piešķirtā atlaide, bet arī apziņa, ka ar savu pirkumu ir palīdzēts savas pilsētas futbola klubam, kura spēlētāji saliedē ap sevi iedzīvotājus, kur trenējas savi vai paziņu bērni,” iepriekš, uzsākot sadarbību, teica SIA “Astarte-Nafta” valdes priekšsēdētājs Ojārs Karčevskis

“Mūsu degvielas uzpildes stacijas jau šobrīd ir ļoti populāras, jo īpaši Zemgalē. Te DUS “Astarte” uztver kā vietējos, kā savējos. Jau šobrīd daudzi mūsu klienti atzīst, ka izmanto mūsu pakalpojumus ne tikai dēļ kvalitātes un cenas, bet arī tāpēc, ka vēlas atbalstīt savējos. Mēs jūtam patriotismu, un šāda sadarbība ar Jelgavas futbola klubu to vēl vairāk stimulēs,” uzskata Ojārs Karčevskis.

Futbola kluba „Jelgava” abonementa cena ir 15 eiro.

FK „Jelgava” 2015.gada sezonas abonementu tirdzniecība 28.martā plkst.18.30 tiks uzsākta divās svarīgākajās un omulīgākajās Jelgavas sporta līdzjutēju pulcēšanās vietās – „Jelgavas kreklu kafejnīcā Tami-Tami” (Lielā iela 19a, Jelgava) un alternatīvās mūzikas bārā „Melno cepurīšu Balerija” (Raiņa iela 20, Jelgava).

„Nekas nesader kopā tik labi kā futbols un alternatīvā mūzika. Ar prieku sadarbojamies ar FK „Jelgava”, jo gan es, gan daudzi mūsu apmeklētāji katru mājas spēli taču atrodas ZOC fanu sektorā,” stāsta „Balerijas” īpašnieks Jānis Cirsis.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s