Aicina LLU studentus pieteikties uz LLU badmintona čempionātu

Sākusies pieteikšanās uz LLU čempionātu badmintonā “Jelgavas Krekli Grand Prix”. LLU studentiem būs iespēja badmintona laukumos cīnīties par “Jelgavas Krekli” sarūpētajām balvām €100 apmērā.

LLU čempionāts badmintonā “Jelgavas Krekli Grand Prix” notiks trešdien, 15.aprīlī, no pulksten 17:00, bet apbalvošanas ceremonija un bankets tiks rīkots 21:30 “Jelgavas Kreklos”, un sacensību dalībnieki uz apbalvošanas pasākumu ir ielūgti kopā ar pavadošajām personām.

Pieteikšanās termiņš – otrdiena, 14.aprīlis. Pieteikums jānosūta uz e-pastu: LLU@jbk.lv.

 
LLU studenti var pieteikties gan vienspēļu turnīram, gan arī dubultspēļu turnīram. Atkarībā no pieteikto pāru skaita, 14.aprīļa vakarā tiks izziņots, vai visi pāri, tai skaitā vīriešu, sieviešu un jauktie, piedalās vienā kategorijā, vai tomēr katrai kategorijai tiks rīkots atsevišķs turnīrs. Jo atsevišķās kategorijās turnīrs tiks organizēts tikai tad, ja uz LLU čempionātu tiks pieteikti vismaz 4 pāri šajā kategorijā. Katrs spēlētājs, kā zināms, var piedalīties vienlaicīgi divas kategorijās – gan jauktajās dubultspēlēs, gan arī pāri ar sava dzimumam spēlētāju.

Vienlaicīgi notiks arī vienspēļu turnīrs vīriešu un sieviešu kategorijās, taču kā galvenais tomēr būs dubultspēļu turnīrs, tai skaitā arī ar lielāko daļu no “Jelgavas Krekli” sarūpētā balvu fonda.

Lai gan sākotnēji bija ieplānots, ka LLU čempionāts badmintonā notiks tikai starp LLU fakultāšu komandām, paredzot, ka katrai fakultātei būtu jāsakomplektē komanda visām trim dubultspēļu kategorijām (vīriešu, sieviešu un jauktās dubultspēles), tomēr, lai iesaistītu pēc iespējas vairāk dalībniekus, ir pieņemts lēmums, ka LLU čempionātā var piedalīties gan vairāki pāri no vienas fakultātes, gan arī tikai viens pāris. Vienīgais ierobežojums – vienā pāri var piedalīties tikai vienas studenti no vienas un tās pašas fakultātes.

Šajā mācību gadā LLU čempionāts badmintonā vēl netiks iekļauts LLU fakultāšu savstarpējā ieskaitē, taču sākot ar nākamo mācību gadu gan badmintons būs viens no “oficiālajiem” sporta veidiem, un tad prasības pret fakultāšu komandām būs vēl stingrākas.

Šogad pieteikties LLU čempionāta aicināti arī studenti bez “profesionālās” badmintona pieredzes. Līdz 15.aprīlim ir vēl daudz laika, lai kārtīgi patrenētos. LLU studentiem badmintonu iespējas bezmaksas spēlēt pirmdienās 16:30-18:00, trešdienās 16:30-18:00, ceturtdienās 15:30-17:00. Un šajās dienās pirms LLU čempionāta vēl vairāk vērības plānots pievērst jauno spēlētāju apmācībai, kā arī vingrinājumiem, lai celtu esošo spēlētāju badmintona prasmes.

Plašāku informāciju par LLU čempionātu badmintonā var lasīt arī Jelgavas Badmitona kluba interneta mājas lapā.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s