Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs – Kristians Rozenvalds

Latvijas Badmintona federācija valde 2015.gada 17.jūlijā apstiprināja sabiedrisko attiecību speciālistu Kristianu Rozenvaldu par Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretāru.

Latvijas Badmintona federācijas prezidents Mareks Gruškevics informē, ka līdz šim Latvijas badmintona federācijai nebija ģenerālsekretāra. Latvijas badmintona federāciju vadīja valde 5 cilvēku sastāvā, un līdz 1.jūnijam darbojas arī asistente uz nepilnu slodzi.

Kristians Rozenvalds ģenerālsekretāra pienākumus veiks bez atlīdzības, un vienlaicīgi turpinās rūpēties arī par badmintona popularizēšanu, kā arī turpinās vadīt badmintona dzīvi Jelgavā un tenisa klubā “Enri”.

Kristians Rozenvalds Latvijas badmintona dzīvē iesaistījās 2014.gada nogalē, kad izveidoja Jelgavas badmintona klubu, un kā brīvprātīgais iesaistījās Latvijas Badmintona federācijā sabiedrisko attiecību komisijas darbā. “Liela nozīme iesaistīties badmintona attīstībā bija arī 10 gadus vecajam dēlam Paulam Rozenvaldam, kurš arī sāka spēlēt badmintonu, 2014.gadā uzvarot arī Latvijas čempionātā savā vecuma grupā,” stāsta Kristians Rozenvalds, kurš arī pats labprāt vismaz trīs reizes nedēļā cenšas izrauties uz badmintona treniņu Jelgavā, LLU Sporta centrā.

“Badmintons ir ļoti aizraujošs sporta veids. Tā izskrējies, kā badmintonā, neesmu vēl nevienā citā sporta veidā. Pēc spēles jūtu gan plecus, gan vēderpresi, gan kāju muskuļus. Super! Turklāt badmintonu var spēlēt gan divatā, gan četratā, tāpēc tas ir ļoti pieejams sporta veids. Arī inventārs ir salīdzinoši nedārgs, jo labu badmintona raketi var nopirkt pat par pārdesmit eiro,” stāsta Kristians Rozenvalds.

“Es gribu panākt, ka badmintons kļūst vēl populārāks spēlētāju, amatieru, jauniešu un senioru vidu, lai par sportiskajiem sasniegumiem interesējas mediji, lai pieaug sponsoru interese. Lai Latvijā ir daudz vietas, kur spēlēt un trenēties. Lai ir sakārtots reitings, sacensību kalendārs, starptautiskā sadarbība,” savu darbību jaunajā amatā ieskicē Kristians Rozenvalds.

Iepriekš Kristians Rozenvalds kā sabiedrisko attiecību speciālists ir līdzdarbojies golfa, skvoša, ūdens motosporta, basketbola, futbola un pludmales volejbola attīstībā.

Latvijas Badmintona federācijas prezidents Mareks Gruškevics precizē, ka Latvijā 2015.gada sākumā bija 523 oficiāli reģistrētie badmintona spēlētāji, tai skaitā 274 jaunieši un 249 spēlētāji, kas vecāki par 18 gadiem.

Šobrīd badmintona klubi darbojas 13 pilsētās, tai skaitā Rīgā, Siguldā, Valmierā, Cēsīs, Valkā, Jēkabpilī, Salaspilī, Ventspilī, Liepājā, Talsos, Baložos, Vangažos un Jelgavā. Latvijā ir vairāk nekā 25 badmintonam piemērotas sporta zāles un vairāk nekā 20 klubi, kuros notiek badmintona treniņnodarbības.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s