Ar pasākumu bērniem "A-Z Boulingā" rezumēs aizvadīto vasaru

Rezumējot aizvadīto vasaru, “A-Z boulings” svētdien, 23.augustā organizē pasākumu bērniem. Pasākums sāksies jau no 10:00. Būs gan boulinga turnīrs, gan arī citi uzdevumi, atrakcijas un izklaides.

Uz bērnu pasākumu ir uzaicināti gan tie bērni, kas šīs vasaras garumā piedalījās “A-Z Boulings” organizētajās bērnu dienas nometnēs, arī tie, kas piedalījās pērn, kā arī visi pārējie bērni.

Pasākuma laikā uz lielā ekrāna tiks rādītas bildes ar piedzīvojumiem dienas nometnēs, tādējādi ieinteresējot arī pārējos bērnus pievienoties dienas nometnēm nākamgad.

“A-Z Boulings” 2015.gada vasarā organizēja četras nedēļas organizēja nometnes bērniem, tai skaitā divas nedēļas jūnija un divas nedēļas augustā. Vienas nedēļas nometne vienam bērnam izmaksāja 75 eiro, tai skaitā ēdināšana, boulings un citas sportiskās aktivitātes. Katrā no nometnēm piedalījās vairāk nekā 20 bērniem, bet daudzi piedalījās arī vairākas nedēļas.

“A-Z Boulings” organizēto nometņu nosaukums bija “Esi sveiks un vesels!”, un nometnes programmā tika iekļauti daudzi sporta veidi, ne tikai boulings. Bērni spēlēja gan futbolu, gan volejbolu, kā arī apmeklēja badmintona nodarbības LLU Sporta centrā, skvoša nodarbības “Fitland”. Pie bērniem ar paraugdemonstrējumiem viesojās arī Latvijas spīdmintona federācijas vadītājs Mārtiņš Žogots. Regulāri notika arī jogas nodarbības. Katru rītu bērniem bija iespēja spēlēt tenisu kortos pie Jelgavas Ledus halles. Bērni arī katru dienu apmeklēja Lielupes pludmali, kā arī divas reizes devās piknika izbraucienā pie jūras.

Līdzīgas dienas nometnes “A-Z Boulings” organizēja arī 2014.gadā, un ir pārliecība, ka šādas dienas nometnes bērniem tiks organizētas arī nākamgad.

Lai pieteiktos uz “A-Z Boulinga” vasaras noslēguma turnīrs, jāpiesakās telefoniski 27771033 vai 29423390, var arī e-pasts: aelita.prokopenko@gmail.com.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s