Latviešu māksliniece Londonā vada unikālu mākslas semināru

“Embassy Gardens” biznesa attīstības kvartālā Londonā norisināsies unikāls mākslas seminārs #MakeBeSpoke. Izglītojošā semināra ietvaros tika apspriesti risinājumi kā mākslu pareizi izmantot mājokļa iekārtošanā un kā mākslas darbs var kļūt par veiksmīgu investīciju.

#MakeBeSpoke ir sadarbība starp divām latviešu māksliniecēm Katrīnu Aleksu un Martu Leitāni, kuras ikdienā mēģina atrast un arī atrod ne tikai perfektas mākslas un interjera kombinācijas, bet arī sniedz lieliskus padomus citiem, kā iekārtot savu mājokli. Seminārs #MakeBeSpoke ir mākslinieciskās vīzijas realizācija, kuras pamata mērķis ir veidot citādākas – modernās „pārdevējs – pircējs” attiecības, kuras balstās uz izpratnes veidošanu par mākslu un tās pareizu integrēšanu apkārtējā vidē.
Pirmā #MakeBeSpoke izglītojošā semināra ietvaros ikvienam tika dota iespēja saņemt noderīgus ieteikumus par to, kā būtu jāveic mākslas darba pirkums un kā paredzēt tā cenu. Vakara gaitā interjera dizainere Marta Leitāne skaidroja kā pareizi izmantot mākslas darbu sava mājokļa interjera iekārtošanā, savukārt noslēdzošajā semināra daļā tika stāstīts viss par un ap mākslas darba saglabāšanu lieliskā stāvoklī pat pēc gadu desmitiem. „Mēs vēlamies ar jums dalīties visā mūsu pieredzē un sniegt jums iespēju iegūt tādu informāciju, kas jums varētu noderēt pašiem savas, veiksmīgas pieredzes veidošanā,” par semināru stāsta viena no tā iniciatorēm Katrīna Aleksa. 
#MakeBeSpoke ir ievērības cienīgs ne tikai ar to, ka vakaru vadīja divas latviešu mākslinieces, bet arī ar to, ka tas norisināsies mākslas galerijā “Predella House”, kuru ir izveidojusi pati Katrīna Aleksa. “Predella House” ir vieta, kur ikviens šodienas mākslas mīļotājs var apskatīt tos mākslas darbus, kas kādu dienu tiks uzskatīti par klasiku, pietam, to izdarīt ir iespējams arī internetā. „Predella House nav vienkārša galerija, tā ir platforma, kurā ikvienam jaunajam māksliniekam ir dota iespēja sevi pieteikt un parādīt mākslas pasaulei savu unikalitāti,” par Predella House stāsta tās vadītāja Katrīna Aleksa.
Vakaram savu noskaņu piešķira arī fakts, ka tā datums un laiks sakrita ar britu salās tradicionālo Ugunskuru nakti jeb Bonfire night, kuras ietvaros svinību dalībnieki gaisā šauj salūtu un ceļ ugunskurus, ko būs iespējams redzēt no semināra norises vietas.
_____________________________________________________________________

Preses relīzi, saskaņā ar noslēgto prakses līgumu sagatavoja

Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas
Sabiedrisko attiecību un reklāmas menedžmenta studiju programmas
3.kursa students Artūrs Čakars

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s