Izveidots portāls radošiem darba meklētājiem

Latvijā ir radīta interneta platforma radošiem cilvēkiem Linkify.eu kurā ir iespēja pulcēties radošo industriju pārstāvjiem gan kopīgu projektu realizēšanai, gan pakalpojumu sniegšanai tiem, kuriem tas ir nepieciešams. Šobrīd Linkify.eu pakalpojumi ir pieejami bezmaksas.

Linkify SIA ir Latvijā dibināts uzņēmums, kurš savu darbību uzsācis 2015. gada rudenī. Linkify.eu ir Latvijā radīta interneta platforma radošās nozares profesionāļiem un uzņēmumiem. 
Šobrīd Linkify.eu atbalsta tādas nozares, kā informācijas tehnoloģijas, grafiskais dizains, inženierija, mārketings, audiovizuālā māksla un arhitektūra.
Linkify.eu tuvākajā nākotnē plāno paplašināt atbalstāmo nozaru klāstu, lai platforma būtu pieejama arī citu radošo profesiju pārstāvjiem,” stāsta Linkify.eu līdzdibinātājs Elmārs Kehris.
Linkify.eu nodrošina saviem lietotājiem iespēju atrast dažāda veida projektus, sākot ar pilna laika darba iespējām, pašnodarbināto projektiem, kā arī piedāvā prakses iespējas.
Linkify.eu lietošana radošiem profesionāļiem ir pilnīgi bez maksas. Cilvēki var izveidot savus profilus, norādot aktuālo informāciju par sevi un saviem darbiem, lai darba devējs vai nākotnes sadarbības partneris spētu tos atrast. 
Uzņēmumi vai privātpersonas, kam nepieciešama palīdzība projektu realizēšanā, var izvietot Linkify.eu darba vai sadarbības sludinājumus, kurus platformas attīstības sākumā arī ir iespējams izvietot bez maksas.
“Platformas Linkify.eu mērķis ir radīt vietu, kur pulcēties radošo nozaru pārstāvjiem, lai spētu ātri un efektīvi sniegt pakalpojumus tiem, kuriem tas ir nepieciešams, kā arī realizēt kopīgus projektus,” skaidro Linkify.eu līdzdibinātājs Dmitrijs Orlovs.

_____________________________________________________________________

Preses relīzi, saskaņā ar noslēgto prakses līgumu sagatavoja

Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas
Sabiedrisko attiecību un reklāmas menedžmenta studiju programmas
4.kursa students Ēriks Gabranovs

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s