Astrologs brīdina par iespējamām būvniecības kataklizmām


No 25.marta līdz pat 13.augustam Retrogrāda Saturna cilpa vistiešākajā veidā kaitnieciski ietekmēs gan būvniecības nozari, gan arī jebkuru ilgtermiņa aizsākumu, taču šis ir īstais laiks uzsākt graustu nojaukšanas un ceļu labošanas kampaņas.vēsta Astrobiznsess.lv.
Astrobiznsess.lv. skaidro, ka prognoze paspilgtinās, kad aizsākas #RetroMarss (17.04. – 30.06.) un tam piebiedrojas #Dižčiks (28.04. – 22.05.). 
“Mājas kvalitāti nosaka fundaments, par ko ir atbildīgs Saturns, tādēļ droši var teikt, ka šajā periodā būvētās ēkas būs ar defektiem, laika zobs ātri sadrupinās, to būvniecība stipri ieilgs un prasīs vairāk resursu nekā plānots. Turklāt pastāv liels risks, ka pasūtītāju rezultāts neapmierināts,” likumsakarību atklāj uzņēmēju astrologs Kristaps Baņķis. 
“Jau šobrīd var prognozēt, ka būvniecībā valdīs neparasta rosība. Tas tā vienmēr notiek, kad pienāk spriedzes pilns periods. Cilvēki kā akli dara to, kas vēlāk vēršas pret pašiem. Labos laikos – visas iestādes, veikali ir patukši, cilvēki atpūšas un nedomā par nākotni. Tāda, diemžēl ir vairākuma iestigšana “vāveres ritenī”. Planetārā spriedze rada šķietamu pieprasījumu un ideālus apstākļus, lai pieļautu maksimāli daudz kļūmju. Un cilvēki uz to arī kā dulli pavelkas… Šoreiz – sagribēsies par visām varītēm tikt pie īpašuma vai vismaz ielikt nākotnes mājoklim pamatus. Tādējādi taps būvniecības kvalitātes burbulis, kas agri vai vēlu pārsprāgs,” biedējošu perspektīvu paredz astrologs. 
Latvijā jau ierasts, ka retrogrādo cilpu laikā valsts izod neloģiskus likumus, normatīvus, kas ieliek spieķi braucošā ritenī. Šajā Saturna cilpā taps patiesi nejēdzīgi projekti, kuru vēlāk atmainīs. 
“Gudras būvvaldes demonstrēs visīstāko piekasīšanos un projektu bremzēšanu, kas šajā gadījumā ir attaisnojama, jo tāds ir laika diktāts. Ja būvvalde pieņem projektu bez iebildumiem, tad ar to patiešām nav kaut kas kārtībā,” nosmej astrologs. Jo lielākas klapatas šajā periodā, jo jēdzīgāku iznākumu sagaidīt no rezultāta. Laiks palīdzēs “staipīt gumiju” līdz būvniecībai labvēlīgajam rudenim. 
Kristaps Baņkis prognozē lielu stīvēšanos ap robežu izbūvēm. Iespējami skandāli par nepareiziem projektiem, naudas pārtērēšanu. Faktiski, visos līmeņos notikšot iluzora darbība šķietamas attīstības vārdā, izšķiežot veltīgi lielu naudu. 
“Jāsaparot, ka retrogrāds Saturns nevis attīsta, bet padziļina. Šādā laikā var nodarboties ar izpēti, rakt grāvjus, akas, būvbedres, pārvadāt un pievest zemi, izstrādāt dabiskos izrakteņus. Lielisks laiks, lai uzsāktu un turpinātu līdzīgu uzņēmumu apvienošanu vai “no vienas kabatas otrā” pārlikt naudu,” padziļinātu analīzi sniedz astrologs.
Ko Saturna cilpa nozīmē jaunbūves pasūtītājam?
Pārlikt būvniecības uzsākšanu uz rudeni vai rēķināties, ka tāpat ieilgs un prasīs papildus izmaksas. Gudri jānoslēdz līgumi ar izpildītājiem. Kvalitāte tik un tā klibos. Iesākums nosaka visu ēkas mūžu, rezultātā pasūtītājs saskarsies ar ēkas pielietojuma problēmām un, kā rāda pieredze, pats ēkā nedzīvos vai dzīvos neilgu laiku. Šādu ēku arī grūtāk pārdot. Rūpīgi jāseko līdzi zemes iemērīšanai un komunikāciju projektētājiem, jo tiek pieļautas kļūdas, kas vēlāk var novest pie tiesvedības vai kādas nelāga defekta. Zemju tīkotājiem var izdoties pierunāt kaimiņu pārdot īpašumu – šādā laikā tas ir vienīgais paplašinājums, kas ir pieņemams, dokumentu galēju formēšanu pārliekot uz rudeni. 
Ko periods nozīmē būvniecības turpināšanai?
Labs laiks lai noārdītu vecas ēkas, pārkārtotu plānojumu, sakārtotu apkārtni, sagatavotu vietu būvniecībai. Atsevišķus darbus var turpināt arī retrogrādā periodā, kas aizsākti senāk – tā teikt, atgriežoties pie aizsāktā. Labā ziņa Saturna cilpas laikā ir gadu gadiem ieilgušu īpašumjautājumu kārtotājiem – noslēgsies ilgstošas prāvas, atrisināsies samezglojumi un tiks panāktas galējas vai pagaidu vienošanās. 
Ko tas nozīmē būvobjektu izpildītājiem?
Jāņem vērā, ka visi projekti novilcināsies, darbaspēks slimos, materiālus nevarēs laikus sadabūt, procesā mainīsies pasūtītāja vēlmes. Ja to visu ņem vērā un nodrošinās ar līgumu, tad finansiāli var pat iedzīvoties, jo, mainoties vēlmēm, pasūtītājs spēs tik maksāt. Jāņem vērā, ka katrs solis saskaņojams, jo konflikti un nesaprašanās var izcelties bez šķietama pamata. Aktivizēsies valsts pārraudzības iestādes.
Ko jāievēro lielbūvju apmeklētājiem?
Ļoti jāuzmanās apmeklējot vai staigājot gar graustiem – pastiprināta bīstamība. Liels apdraudējums sabiedriskās celtnēs, tādēļ no masu pasākumiem ēkās ieteicams maksimāli izvairīties. Neizturīgi tilti un ceļi. 
Biznesa un būvniecības tukšgaitas periodā gudrāk esot parūpēties par esošo īpašumu, sakārtot projektus un sagaidīt rudeni, kad būvniecībai pienāk labvēlīgāks laiks. Konsultējoties ar astrologu, individuāli iespējami izņēmumi un būvniecības vēlamo laiku atrunas.
Astrologi.lv astrologu komanda nodarbojas ar strukturālu uzņēmējdarbības izvērtēšanu, sniedz ieteikumus uzņēmumu labāko datumu izvēlē. 
Pētījums, kas apstiprina, ka astroloģija darbojas uzņēmējdarbībā:
Svarīgāko biznesa astroloģijā uzzināsi www.astrobizness.lv
@Astrologilv twitter kontā kā #astrobizness var uzzināt aktuālāko. 
Biznesa konsultācijas:

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s