V.A.Krauklis turpinās vadīt Reģionālo attīstības centru apvienību

Biedrības „Reģionālo attīstības centru apvienība” biedru kopsapulcē, klātesot pašvaldību vadītājiem no Aizkraukles, Balviem, Bauskas, Dobeles, Gulbenes, Kuldīgas, Limbažiem, Līvaniem, Madonas, Ogres, Saldus, Siguldas, Smiltenes, Talsiem un Valkas, par biedrības valdes priekšēdētāju tika atkārtoti ievēlēts Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.

Par Ventu Armandu Kraukli nobalsoja 15 no 16 klātesošajiem biedrības biedriem, viens no biedriem atturējās. Par valdes priekšsēdētāja vietniekiem tika ievēlēti Siguldas novada domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics un Dobeles novada domes priekšsēdētājs Andrejs Spridzāns.
Biedru kopsapulce atkārtoti pārvēlēja arī biedrības valdi, kurā bez Venta Armanda Kraukļa, Uģa Mitrevica un Andreja Spridzāna ievēlēti arī Līvānu novada domes priekšsēdētājs Andris Vaivods, Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa, Krāslavas novada domes priekšsēdētājs Gunārs Upenieks, Madonas novada domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters.
Pēc atkārtotās ievēlēšanas, Vents Armands Krauklis uzsvēra, ka biedrības „Reģionālo attīstības centru apvienība” izveidošana ir pilnībā sevi attaisnojusi. “Strādājam produktīvi visu mūsu biedru interesēs, audzējot savu profesionalitāti un ietekmi. Biedru lēmums atkārtoti mani ievēlēt par priekšsēdētāju un saglabāt iepriekšējo valdi, ir liela uzticība un vērtējums, ka ejam pareizajā virzienā,” teica Vents Armands Krauklis.
Biedrība „Reģionālo attīstības centru apvienība” tika izveidota 2015.gada sākumā, apvienojot 21 Latvijas Republikas novadu, kas „Latvijas Nacionālajā attīstības plānā 2014. – 2020.gadam” definēti par reģionālajiem attīstības centriem.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s