Sākas biļešu tirdzniecība uz hokeja fanu klubu “Maskavas Baltie Krekli”

Jau astoto gadu Latvijas hokeja līdzjutējiem Pasaules čempionāta hokejā laikā būs iespēja ballēties latviešu klubiņā “Maskavas Baltie Krekli”. Gluži tāpat kā iepriekšējos gadus, līdzjutējus priecēs mūziķis Normunds Jakušonoks.

Klubs “Maskavas Baltie Krekli” šogad mājvietu radīs Roka klubā, kas atrodas Maskavā, “Izmailovo” viesnīcu kompleksa teritorijā – tieši šajā viesnīcu kompleksā dzīvos visvairāk Latvijas hokeja līdzjutēju. Klubiņa atklāšana notiks 9. maijā pēc Latvijas izlases spēles pret Krievijas valstsvienību, bet dzīvās mūzikas koncerti notiks arī 11. un 13. maijā pēc Latvijas hokeja izlases spēlēm.
Ir skaidrs, ka galvenā izklaidētāja funkcijas uzņemsies Normunds Jakušonoks, kurš kluba “Četri Balti Krekli” čempionāta norises vietu filiālēs muzicēs jau septīto gadu. Pirmo reizi kluba filiāle darbojās tālajā Kanādas pilsētā Halifaksā 2008. gadā, kad Jakušonoks spēlēja duetā ar hokeja dziesmu izpildītāju Gunāru Meijeru. Šis duets hokeja līdzjutējus priecēja arī Manheimā, Bratislavā, Helsinkos un Minskā. Bet pērn Prāgā Jakušonoks muzicēja kopā ar grupu “Mākoņstūmēji”, kas tiesības izklaidēt fanus izcīnīja arī 2012. gadā, kad burziņš notika uz “Tallink” prāmja, kas kursēja no Rīgas uz Stokholmu.
Normunds Jakušonoks arī Maskavā muzicēs duetā, taču pagaidām vēl viņš savu “otro pusi” tur noslēpumā, norādot, ka dziesmas skanēs trijās valodās – latviešu, krievu un angļu. Jautrība ir garantēta, sola mūziķis. Viņš ar nepacietību gaida došanos uz Maskavu, kur jau diezgan sen nav būts. Un, zinot krievu cilvēku plašo dvēseli un sirsnību, uzskata, ka čempionāts Maskavā un, protams, arī “Maskavas Baltie Krekli” būs jauks un neaizmirstams piedzīvojums.
“Roka klubs, kas patiesībā nedaudz atgādina Palladium koncertzāli miniatūrā, atrodas ļoti ērtā vietā – turpat blakus viesnīcām. Šāda izvēle bija apzināta, lai hokeja līdzjutējiem būtu pēc iespējas mazāk neērtību. Klubs ir jauks, cenas dzērieniem un našķiem īpaši neatšķiras no Vecrīgas, bet galvenais pluss – klubs ir specializējies koncertu rīkošanā, un varēsim ballēties uz nebēdu, līdz no dejām kājas būs piekusušas,” sola viena no “Maskavas Balto Kreklu” organizatorēm, tūrisma operatora “Travel Art LV” valdes priekšsēdētāja Inese Krūmiņa.
“Ar lielu interesi došos uz Maskavu,” atklāj viens no muzikāli literārā kluba “Četri Balti Krekli” līdzīpašniekiem Ainārs Tamisārs. Arī viņš uzskata, ka “Maskavas Baltie Krekli” būs foršs piedzīvojums. Turklāt kā viens no plusiem Maskavai, bez tā, ka daļai līdzjutēju šoreiz nebūs valodas barjeru, noteikti jāmin arī tas, ka, pateicoties Krievijas rubļa vērtības lejupslīdei attiecībā pret eiro, Maskava vairs nebūt nav viena no dārgākajam pasaules pilsētām.
Jakušonoks un noslēpumā turētais skatuves partneris dzīvās mūzikas koncertus sniegs 9. maijā, 11. maijā un 13. maijā pēc Latvijas izlases spēlēm. Ieejas biļetes cena 5 EUR “Travel Art LV” klientiem, savukārt pārējiem ieejas maksa 7 EUR.
Biļetes var iegādāties “Travel Art LV” birojā Graudu ielā 68, C korpusā, 234. kabinetā, vai arī zvanot 27717555, kā arī rakstot sports@travelart.lv. Tāpat pie biļetēm varēs tikt muzikāli literārajā klubā Četri Balti Krekli Rīgā, Vecpilsētas ielā 12, klubā “Jelgavas Krekli” Jelgavā, Lielā iela 19A. Maskavā uz vietas biļetes varēs saņemt tikai tie, kas jau laikus tām pieteikušies.
“Maskavas Baltie Krekli” adrese: “Rock House”, Измайловское шоссе, дом 71, корпус 5 (Е)

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s