Astrologs aicina svinēt Pilnmēnesi kā svētkus

Apkopojot savu ilgadējo astrologa pieredzi un novērojumus, Kristaps Baņķis iesaka personīgās, ģimenes un tautas labklājības interesēs katru mēnesi svinēt Pilnmēness laiku kā svētkus. Astrologs norāda, ka tīri nejauši Muzeju nakts šogad sakritusi ar Pilnmēness kulmināciju, kas esot patiesi svētīgi.
“Laiks noņemt no Pilnmēness baiļu un nemiera cēlāja slavu, jo Pilnmēness patiesībā ir auglības, sievišķā spēka un dabas kulminācijas brīdi. Jaudīgu notikumu laiks, kurā atspoguļojas Mēness ciklā sastrādātais. No vainīgā, par – labdari!” uzsver astrologs. 
Apceļojot daudzas pasaule svētvietas, astrologs atskārtis, ka izsenis senām kultūrām tieši Pilnmēness, kā redzamākā dabas parādība ir īpašo svētku un rituālu laiks. Astrologs uzskata, ka arī latviešiem būtu kā citām viedām un senām tautām svinēt un savā labā izmantot Pilnmēness svētkus: “Varu droši teikt, ka reti kura tauta varētu pārspēt latviešus Mēness cikla zinībās un ievērošanā. Tam krietni palīdzējis mūsu izstrādātais Mēness kalendārs, kuram joprojām neatradīsi līdzvērtīgu visā pasaulē. Laiks paplašināt zināšanas un likt tās lietā ne tikai individuālai veiksmei, bet arī tautas kopīgās interesēs. Būtu skaisti, ja lielākie svētki tiktu plānoti kā senāk – senču laikos – pieskaņojot Pilnmēness laikam.” 
Sertificēts astrologs Kristaps Baņķis: “Pilnmēness vienmēr radījis maģisku un noslēpumainu noskaņu, raisījis bailes, devis vielu mītiem un aizspriedumiem. Pat dauzi skeptiķi, raugoties Pilnmēness ripā, saskatījuši apkārt notiekošajā sakarības. Mans piedāvājums ir pretējs tam kā šobrīd saista Pilnmēnesi pat ezotēriķu aprindas. Latvju tautā vajadzētu atdzīvināt lielāku mīlestību pret Pilnmēnesi – to jāsvin kā svētkus!”
Starp būtiskākajiem iemesliem, kādēļ svinēt Pilnmēnesi, astrologs atsaucas uz Senču Laika lūkām, kas bija pakārtotas tieši PilnMēness laikam. “Daudzie kalendārie un baznīcas svētki no astroloģijas viedokļa ir kā loterija – te sakrīt, bet lielākoties nesakrīt ar dabas ciklu. Un skandinātais vārda spēks un lielās saiešanas aiziet secen, jo neatbilst dabas aktualitātei ārpus baznīcu mūriem. Dieva vārds skan vienlīdz spēcīgi vienmēr, bet ne vienmēr spēcīgi atbalsojas. Tam vajadzīgs – labvēlīgs laiks. Sākotnēji uzspiestā un pieņemtā kalendārā svētku datumu metode – noteikts datums – savā būtībā ir dīvaina, izslēdzot no spēles Pilnmēnesi. Bet tas, ka mēs to nedaudzinām un ignorējam, atspēlējas ar ikdienas bailēm un nemieriem Pilnmēness laikā par šo, baznīcas valodā runājot, “grēku”. Sanāk: ko nepazīstam – no tā baidāmies!” norāda astrologs.

Svētki uzlabotu Latvijas likteni

Izrādās, ka arī Latvija tas nāktu tikai par labu: “Daudz jau rakstīts par Latvijas sarežģīto horoskopu, kur viens no centrālajiem akcentiem ir Pilnmēness pa Vērša/Dvīņu – Skorpiona asi. Tā atsauksmes redzam valsts notikumos, kas aktivizējas bieži vien tieši Pilnmēness laikā.
Pilnmēness svētku svinēšana ir palīdzēšana Latvijas valstij! Precīzā laikā svinēti PilnMēness pozitīvie svētki, kas sakrīt ar valsts horoskopa nostādījumu, padarītu sarežģīto valsts likteni vieglāku, uzlabojot tieši tautas iespējas pastāvošajā valsts iekārtā. Ja svinam tikai valsts svētkus – nevis tautas svētkus, kas izriet no dabas cikla, mūsu ceļš ved vienīgi un tikai autoritāra valsts diktāta virzienā.”

Kad un kā svinēt Pilnmēness svētkus?

Priecīgākā ziņa, ka šādi svētki sanāk katru mēnesi un, protams, atšķirīgās nedēļas dienās, kas nav pārliekams uz ērtajām kalendārajām brīvdienām. “Šeit un tagad”, kad Pilnmēness pienācis. 
Katram Pilnmēnesim esot sava rituālā kārtība, jo atbilst atšķirīgiem Saules un Mēness stāvokļiem Zodiakā. Savstarpējā šo abu Zvaigžņu saspēlē. Pilnmēness laiks sākas 2-3 dienas pirms precīzā kulminācijas brīža. Tas ir kā sagatavošanā slaiks. Skatoties Mēness kalendāra, īpaši ieteicamas visas tajā atļautās nodarbes: čeku dedzināšana, matu griešana utml. Kā īpaši Pilnmēness laikā tiek izcelts pirts apmeklējums, ko ieteicams darīt tieši ieteiktajās dienās 3 dienu intervālā pirms kulminācijas. 
Pilnmēness svētku kulminācija ir precīzā fāžu maiņa un 6-12 stundu intervāls pirms tās, atkarībā no Mēness zīmes, Mēness dienas laika un precīzajiem planētu aspektiem. 
“Pilnmēness ir jaudīgākais brīdis, kad var iegriezt personīgo, dzimtas, ģimenes un tautas karmas ratu vēlamā virzienā. Laika lūka – kā latvieši to dēvēja,” norāda astrologs. “Jo garīgāka būs svinēšana, jo labvēlīgāk. Atšķirībā no citiem latvju svētkiem šajās neēd un nedzer pār mēru. Jau izsenis zināms, ka Mēness fāžu maiņā 6-12 vajag ieturēt atslodzi vai pat gavēni. Tas palīdz organismam veselīgāk noskaņoties jaunajam ciklam.”
Par prieku dāmām, astrologs saskata ikmēneša Sieviešu dienas: “Manuprāt, viens no svarīgākajiem un maznovērtētiem Pilnmēness rakursiem – Sievišķā enerģijas kulminācijas laiks. Varētu pat teikt, ka tas ir ikmēneša sievišķi dievišķā cildināšanas laiks. Vīrieši, apdāviniet savas sievietes PilnMēness laikā un viņas staros savā pilnībā kā Pilnmēness debesjumā!” 

Pilnmēness svētki 2016.

Piedāvājam Pilnmēness svētkus nosaukt atbilstoši mūsu senču mēnešu nosaukumiem. 
Lapu Pilnmēness svētki – 22.maijs pl.0:15 
Pilnmēness Strēlnieka – Dvīņu zīmēs 
Ziedu Pilnmēnesss svētki – 20.jūnijs. pl.14:02 
un Vasaras Saulgriežu tuvums – 21.jūnijā pl.1:34 
Pilnmēness Mežāža – Vēža zīmēs 
Liepu Pilnmēness svētki – 20.jūlijs pl.1:57 
Pilnmēness Mežāža – Vēža zīmēs 
Rudzu Pilnmēness svētki – 18.augusts pl.12:27 
Pilnmēness Ūdensvīra – Lauvas zīmēs 
Viršu Pilnmēness svētki – 16.septembris pl.22.05
un Pusēnas Mēness Aptumsums 
Pilnmēness Zivju – Jaunavas zīmēs 
Veļu Pilnmēness svētki – 16.oktobris pl.7:23 
Pilnmēness Auna – Svaru zīmēs 
Salnu Pilnmēnesss svētki – 14.novembris pl.15:52 
Pilnmēness Vērša – Skorpiona zīmēs 
Vilku Pilnmēness svētki – 14.decembris pl.2:06 
Pilnmēness Dvīņu – Strēlnieka zīmēs
Pilns raksts un dažādi padomi svētku svinēšanai:Aktuālāko informāciju par svētkiem var atrast twitter kontā ar atzīmi #Pilnmēnesssvētki
Astrologi.lv devums latviskās dzīvesziņas + astro apvienojumā 
(gandrīz viss no tiem pirmoreiz tik populāri parādījās mūslaiku Latvijas informatīvajā telpā) 

Čika laiku popularizēšana 

Izcēlu no apcirkņiem “Laika lūkas” 

Saules sirdi jeb #astromagija datumi 
Saulgriežu svinību astroloģiska precizēšana 

Senču un Astromaģijas kalendārs:

Čeku dedzināšanas datumi un laiki:

Mēness kalendārs:

Saules kalendārs:

Apogeja un Perigeja izmantošana ikdienā:

Aptumsumu enerģētikas lielajai nozīmei:

Mēness zīme:

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s