Medijus un VIP aicina pieteikties uz Mediju kausu badmintonā

Pasaules reitinga badmintona turnīra “Yonex Latvia International” laikā, sestdien, 4.jūnijā Jelgavā notiks arī Latvijā pirmais Mediju kauss badmintonā. Uzspēlēt badmintonu un kļūt par šī olimpiskā sporta veida entuziastiem un vēstnešiem tiek aicināti Latvijas žurnālisti un komentētāji, mūziķi un mākslinieki, kā arī Latvijas publiskās personas, tai skaitā politiķi un sabiedrībā zināmi uzņēmēji un uzņēmumu un organizāciju vadītāji.
Mediju kauss badmintonā notiks sestdien, 4.jūnijā no 13:00 līdz 17:00, “Yonex Latvia International” pārtraukuma laikā, kad būs jau beigušies 1/4 fināli un pirms 1/2 fināliem, kas sāksies 17:00.
Atgādinām, ka no 2.līdz 5.jūnijam Jelgavā notiks Pasaules reitinga turnīrs badmintonā “Yonex Latvia International”. Šajā turnīrā piedalīsies gandrīz 200 badmintona spēlētāji no 18 valstīm.
Pasaules reitinga badmintona turnīru “Yonex Latvia International”, tāpat kā Mediju kausu badmintonā, rīko Latvijas badmintona federācija.
“Par badmintonu ir radies stereotips, ka tas ir nevis sporta veids, bet nenopietna izklaide pludmalē. Tikai pašam spēlējot, cenšoties ar raketi rokas izskraidīt no viena laukuma stūra uz otru, var izprast, cik fiziski nodarbinošs un azartisks ir šis olimpiskais sporta veids – badmintons,” stāsta Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs un “Yonex Latvia International” direktors Kristians Rozenvalds.
“Badmintons ir olimpiskais sporta veids, visātrākais no rakešu sporta veidiem – pasaules rekords ir 493 km/h. Pierādīts, ka badmintons uzlabo redzi, attīsta reakciju un prasmes ātri pieņemt lēmumus. Badmintonisti ir spiesti skriet ātrāk, uzsākt straujāk, lekt tālāk un augstāk,” badmintonu slavē Kristians Rozenvalds.
“Badmintonu var iemācīties spēlēt ātrāk nekā citus rakešu sporta veidus. Piemēram, lai iemācītos labi spēlēt tenisu, ir nepieciešami vairāki mēneši, skvoša apgūšanai nepieciešamas nedēļas, bet badmintonu var spēlēt jau pēc pāris dienām. Šeit ļoti palīdz pludmalēs un pagalmos iegūtā pieredze, jo badmintona raketi kaut reizi mūžā ir turējis gandrīz ikviens,” stāsta Kristians Rozenvalds.
Dalība Latvijas mediju kausā ir bezmaksas. Visi dalībnieki saņems pārsteiguma balvas no “Yonex”, bet uzvarētājiem būs lielās balvas no “Yonex”. Arī raketes un badmintona bumbiņas Mediju kausa dalībniekiem nodrošinās “Yonex”. Intereses gadījumā, 2. vai 3.jūnijā var tikt noorganizēts badmintona treniņš “Enri” badmintona kortos Purvciemā.
Mediju kausā tiks spēlētas tikai vienspēles. Katram dalībniekiem būs vismaz 3 spēles, taču iespējams arī pat 4, bet ne vairāk kā 5. Ņemot vērā, ka “Yonex Latvia International” pārtraukuma laikā var izspēlēt tikai 30 spēlēs, tāpēc ir noteikts Mediju kausa dalībnieku skaita limits – 16. Ja pieteiksies vairāk nekā 16 dalībnieki, tad priekšroka tiks dota tiem, kas pieteikušies ātrāk, kā arī tiem, kas visvairāk atbilst badmintona publiskajiem vēstnešiem.
Interesenti tiek aicināti pieteikties līdz 1.jūnijam, e-pasts: yli@badminton.lv vai t. 26624466.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s