FK “Jelgava” aicina līdzjutējus čarterreisā uz Bratislavu

Futbola klubs “Jelgava” ir iekļuvis UEFA Eiropas futbola līgas 2.kvalifikācijas kārtā, un ceturtdien, 14.jūlijā plkst. 20.15 Bratislavā jelgavniekiem būs jāturpina cīnīties UEFA Eiropas līgas kvalifikācijā pret Bratislavas “Slovan”.
FK “Jelgava” uz Bratislavu dosies ar “airBaltic” čarterreisu trešdien, 13.jūlijā 13:10. Lidojums mājup ieplānots naktī uzreiz pēc spēles Bratislavā, izlidojot 3:10, un Rīgā ielidojot 6:05.
Kopā ar futbola komandu uz Bratislavu tiek aicināti arī FK “Jelgava” līdzjutēji, kuriem sadarbībā arī FK “Jelgava” partneri – sporta ceļojumu aģentūru “Travel Art” tiks organizēta īpaša līdzjutēju programma.
Līdzjutēju ceļojuma minimālās izmaksas ir 200 eiro vienam cilvēkam, un šajā cenā ir iekļauta lidmašīnas biļete, kā arī biļete uz futbola spēli. Piemaksājot vēl, ir iespēja reģistrēt vietu viesnīcā, kā arī doties ekskursijā pa Slovākijas galvaspilsētu vietēja gida pavadībā.
FK “Jelgava” radošais direktors Ainārs Tamisārs aicina kopā ar komandu doties “cīņā” lielus un mazus, tievus un resnus, īsus un garus, jaunus un vecus. “Galvenais ar skaļu balsi, “futbolu sirdī” un patiesu vēlmi atbalstīt savu komandu,” aicina Ainārs Tamisārs.
“Tribīņu atbalsts jebkurā spēlē ir vitāli nepieciešams un, iespējams, ka tieši tie Jelgavas 17 fani Islandē, kas noteikti bija skaļāki par 514 “Breidablik” atbalstītājiem, bija īstais iemesls Jelgavas komandas uzvarai. Liels paldies arī visiem 1557 skatītājiem, kas skaļi un aizrautīgi piedalījās spēlē Jelgavā, palīdzēja mūsējiem saņemties un iekļūt UEFA Eiropas futbola līgas 2.kvalifikācijas kārtā,” stāsta Ainārs Tamisārs.
Plašāka informācija par FK “Jelgava” un braucienu uz Bratislavu ir FK “Jelgava” interneta mājas lapā http://www.fkjelgava.lv

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s