“Radio Marija” nodrošina Aglonas svētku translāciju

“Radio Marija” sākusi nodrošināt tiešraidi no Aglonas. “Radio Marija” ēterā atskaņos pilnīgi visu Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētku kārtību līdz pašai svētku kulminācijai 15.augustā. Viss, kas notiek Aglonas bazilikā, viss tiks atskaņots tiešraidē radio ēterā.
 

Jau kopš 11.augusta Aglonā ir svētki. 11.augusts bija Slimniekiem veltītā diena. 12.augusts bija Ģimenēm veltītā diena. 13.augusts ir Svētā Meinarda svinības, bet 14.augustā sākas Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svinības. 14.augustā no 17:30 pie Aglonas bazilikas skanēs garīgā mūzika, bet no 18:00 konkursa „Dziedu Dievmātei” laureātu dziedājumi. 22:00 sakrālajā laukumā sāksies Tautas Krustaceļš, bet 24:00 sāksies Pusnakts Svētā Mise. 15.augustā plkst. 12:00 notiks Svētku galvenā Svētā Mise, Dievmātes litānija un euharistiskā procesija.
“Diemžēl šodienas situācijā ne visiem ir iespēja apmeklēt šos svētkus klātienē. Ir cilvēki, kas veselības vai vecuma dēļ ir spiesti palikt mājās, citi svētkos nevar piedalīties darba pienākumu dēļ. “Radio Marija” piedāvā iespēju šiem cilvēkiem unikālu iespēju sekot pilnīgi visai svētku programmai neizejot no mājas! Pat ja nevari būt Aglonā, tev ir iespēja baudīt svētku noskaņu radio ēterā,” aicina priesteris Pēteris Skudra. 
“Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētki Aglonā ir īpašs notikums Latvijas tautai. Lai varētu svinēt svētkus un piedzīvot īpašu Dieva pieskārienu, daudzi ceļu uz šiem svētkiem mēro kājām, daudzi brauc ar mašīnām, citi ar sabiedrisko transportu. Pateicoties “Radio Marija” tiešraidēm, jau esot ceļā, svētceļniekiem būs iespēja sākt izbaudīt svētku atmosfēru,” stāsta priesteris Pēteris Skudra.
Jau kopš 1.augusta “Radio Marija” piedāvāja Latvijā unikālu iespēju sekot līdzi svētceļniekiem, kas devas ceļā uz Aglonu. Katru dienu radio komanda pievienojās citai svētceļnieku grupai, šādā veidā piedāvājot klausītājiem būt par daļu no svētceļojuma. Spilgtākie svētceļojuma ierakstu momenti tiks atskaņoti “Radio Marija” ēterā 15. augustā plkst. 18:00.
“Radio Marija” ir Latvijā jauna nekomerciāla stacija, kas cilvēkiem palīdz piedzīvot kopības sajūtu, dalīties pārdomās, kopā lūgties un dalīties dzīves uzskatos. “Radio Marija” var klausīties FM viļņos Rīgā 97,3, Liepājā 97,1, Krāslavā 97,0. “Radio Marija” var klausīties arī internetā rml.lv

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s