“Četri balti krekli” 17.sezonu sāk ar "Los Taburetos” koncertu un atteikšanos no ieejas maksas

Piektdien, 9.septembrī Latvijas senākais literāli – muzikālais klubs “Četri balti krekli” uzsāks jau 17. sezonu ar īpašiem viesiem – grupas “Los Taburetus” koncertu. Sezonas jaunums – tiek atcelta kluba ieejas maksa.

Ņemot vērā, ka Latvijā ir palikuši maz klubi, kas prasa ieejas maksas, tad arī “Četri balti krekli” ir pieņēmis lēmumu, ka šis būs pirmais gads, kad samaksa par ieeju vairs netiks prasīta. 
17.sezona iesāksies ar vērienīgu grupas “Los Taburetos” koncertu 2016. gada 9.septembrī. Šī būs pirmā grupas uzstāšanās ne tikai “Četros baltos kreklos”, bet arī pirmā reize, kad grupa uzstāsies “dzīvajā”. “Los Taburetos” ir grupa, kas radusies “Labvēlīgā Tipa” ikgadējo gada nogales koncertu laikā 2014.gada oktobrī, atskaņojot tādus hitus kā “Maigonis ir Klimpa”, “Fingāls” un “Kastings”.
“Šogad “Labvēlīgā Tipa” rudens koncertu nebūs, tāpēc, iespējams, ka tieši “Los Taburetos” ir fanu lielā iespēja baudīt jautru un atraktīvu mūziku, un uz skatuves vienuviet redzēt gan Andri Freidenfeldu, gan Kasparu Tīmani, gan, protams, arī mani,” par tuvojošos koncertu grupas dalībnieks un kluba “Četru baltu kreklu” līdzīpašnieks Normunds Jakušonoks.
Normunds Jakušonoks informē, ka jaunajā sezonā klubs “Četri baltiu krekli” strādās četras dienas nedēļā – no trešdienas līdz sestdienai, un ieejas maksas nebūs ne dienās, kad paredzētas dzīvespriecīgas dejas dīdžeju pavadījumā, ne arī dienās, kad notiks Latvijā slavenu grupu koncerti.
Kluba līdzīpašnieks un vadītājs Ainārs Tamisārs par jauno kluba sezonu noteic, ka būtiski nekas jaunajā sezonā nebūs mainījies. “Vieta tā pati, publika tā pati. Mums jau vairākus gadus ir savs koncepts, sava publika, un apmeklētāji mūs nesaprastu, ja mēs, ko mainītu,” stāsta Ainārs Tamisārs.
Nemainīgs paliek arī kluba darba laiks – no trešdienas līdz sestdienai, plkst. 22:00-05:00.
Nemainīgi paliek arī vecuma ierobežojumi – trešdienās un ceturtdienās ieeja no 18 gadu vecuma, piektdienās un sestdienās no 21 gadu vecuma.
“Savulaik bijām pirmais klubs Latvijā, kur tika ieviests “face control”. Tādēļ, nemainīgs paliek arī kluba dress-kods. Pie mums nenāk sporta apavos un treniņtērpos. Iespējams, ka ikdienā šie paši kluba apmeklētāji priekšroku dod treniņtērpam, bet ievērojot kluba prasības viņi pielāgojas un vakaros maina savu stilu,” stāsta Ainārs Tamisārs.
Ainārs Tamisārs akcentē, ka “Četri balti krekli” ir dzīvespriecīga izklaide pieaugušajiem cilvēkiem! Vieta, kur jau 16 gadus piektdienās un sestdienās ir skanējusi, skan un skanēs tikai un vienīgi latviešu mūzika. 
“Muzikālais klubs savu atrašanās vietu nav mainījis kopš dibināšanas, “Četri balti krekli” atrodas paša Vecrīgas sirdī, Vecpilsētas ielā 12.
“Katrā valstī ir jābūt vienai izklaides vietai, kas strādā 50 un vairāk gadus, jau šobrīd esam vecākais mūzikas klubs Rīgā, tādēļ jātur uzņemtais kurss un jāturpina priecēt cilvēkus,” stāsta Ainārs Tamisārs.

_____________________________________________________________________
Preses relīzi, saskaņā ar noslēgto prakses līgumu sagatavoja
Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas
Sabiedrisko attiecību un reklāmas menedžmenta studiju programmas
4.kursa studente Arta Boltre

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s