Arī Ķelnē būs “Četri balti krekli” filiāle hokeja līdzjutējiem

Literāri – muzikālais klubs “Četri Balti Krekli” šā gada maijā pasaules čempionāta hokejā laikā Ķelnē atvērs savu ikgadējo hokeja līdzjutēju filiāli “Ķelnes Baltie Krekli”, kurā 9. un 11. maijā pēc Latvijas hokeja valstsvienības spēlēm pret Itāliju un Zviedriju muzicēs Normunds Jakušonoks un Valdis Blaubuks.

“Ķelnes Baltie Krekli” pagaidu mājvieta būs īru krodziņš “Jameson Distillery Pub”, kas atrodas 10-20 minūšu pastaigas attālumā no latviešu hokeja līdzjutēju galvenajām mītnes vietām un apmēram 40 minūšu gājiena attālumā no “Lanxess Arena”, kur risināsies hokeja spēles. “Jameson Distillery Pub” adrese ir Friesenstraße 30-40.
“Pētot Ķelnes izklaides vietas, nonācām pie secinājuma, ka klubi ar sarkaniem paklājiem un dārgām mēbelēm nav domāti mūsu hokeja faniem. Tāpat arī klubiņi ar varavīksnes krāsu karodziņiem. Nodomājām: kādēļ gan neatgriezties pie jau pārbaudītām vērtībām – īru kroga? “Jameson” mums šķita pats piemērotākais hokeja faniem,” atklāj krodziņa organizētāja, tūrisma operatora “Travel Art LV” valdes priekšsēdētāja Inese Krūmiņa. 
“Atceramies, cik feina bija atmosfēra Manheimā pirms septiņiem gadiem, vēlāk arī Bratislavā, kad “Četru Baltu Kreklu” filiāle” mājvietu rada tieši īru krogā! Esmu pārliecināts, ka tikpat jauka un omulīga atmosfēra valdīs arī Ķelnē,” saka literāri – muzikālā kluba “Četri Balti Krekli” līdzīpašnieks Ainārs Tamisārs.
“Īru krogs nav pārāk liels, taču dažus simtus latviešu hokeja līdzjutēju tas noteikti spēs ietilpināt. Tiesa gan, šoreiz arī burziņš vairāk īru stilā, jo lieliem dančiem ar plašu apgriezienu amplitūdu vietas nebūs pārlieku daudz,” precīzē Ainārs Tamisārs.
Īpaši priecīgs par gaidāmo burziņu ir Normunds Jakušonoks. Viņa karjerā tā būs jau astotā muzicēšanas reize “Kreklos” čempionāta norises vietā, bet tikai otrā reize Vācijā. “Te, līdzīgi kā Krievijā, man nav valodas barjeru – astoņus vārdus māku vāciski pateikt,” smejas mūziķis, jau nopietnāk piebilstot, ka skolā mācījies vācu valodu un šajā mēlē jūtas daudz pārliecinātāks, nekā angliski runājošo vidū.
Pirmo reizi pasaules čempionāta laikā “Četru Baltu Kreklu” filiāle durvis vēra 2008. gadā tālajā Kanādā. Pēc tam dzīvā mūzika latviešu krodziņos planētas nozīmīgāko hokeja turnīru laikā skanēja Manheimā (2010. gads), Bratislavā (2011. gads), uz “Tallink” kuģiem ceļā no Rīgas uz Stokholmu (2012. gads), Helsinkos (2013. gads), Minskā (2014. gads), Prāgā (2015. gads) un Maskavā (2016. gads).
Inese Krūmiņa informē, ka šobrīd tiek strādāts, lai latviešu dzīvā mūzika Ķelnē skanētu arī 13. maijā, kad paredzēts izbrauciens ar latviešu kuģīti pa Reinu divu stundu garumā.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s