“Četri Balti Krekli” svin jau 17. dzimšanas dienu

Literāri – muzikālais klubs 15. martā ar vērienu svinēs savu jau 17.pastāvēšanas gadadienu. Pašā nozīmīgākajā datumā, proti, 15. martā, svinības notiks šaurā draugu lokā, bet jau 16. martā plašai publikai būs baudāms improvizācijas grupas “Ārprāts” jubilejas šovs, 17. martā muzicēs grupa “Hit Band” ar Normundu Jakušonoku priekšgalā, bet 18.martā apmeklētājus priecēs grupa “Z-Scars”.

„Kluba dzimšanas dienas svinības vienmēr ir kā iepriekš neparedzams piedzīvojums ar iepriekš neparedzamiem priekšnesumiem – ir bijis gan leļļu teātris par norisēm „kreklos”, gan filma par pirmās piecgades plāna izpildi, gan ČBK koris un, protams, neaizmirstamās ČBK tarifikācijas skates,” atzīmējot kluba dzimšanas dienu pirms pieciem gadiem teica kluba līdzīpašnieks un multimākslinieks Normunds Jakušonoks.
Kluba līdzīpašnieks un vadītājs Ainārs Tamisārs akcentē, ka “Četri balti krekli” ir dzīvespriecīga izklaide pieaugušajiem cilvēkiem! Vieta, kur jau 17 gadus piektdienās un sestdienās ir skanējusi, skan un skanēs tikai un vienīgi latviešu mūzika. “Katrā valstī ir jābūt vienai izklaides vietai, kas strādā 50 un vairāk gadus, jau šobrīd esam vecākais mūzikas klubs Rīgā, tādēļ jātur uzņemtais kurss un jāturpina priecēt cilvēkus,” uzskata Ainārs Tamisārs.
Uzsākot kluba 17.sezonu 2016.gada septembrī, klubs paziņoja, ka pieņēmis lēmumu, ka šis būs pirmais gads, kad samaksa par ieeju vairs netiks prasīta. “Latvijā ir palikuši maz klubi, kas prasa ieejas maksas, tapēc arī “Četri balti krekli” nolēma no tās atteikties,” skaidroja kluba līdzīpašnieks Ainārs Tamisārs.
Normunds Jakušonoks informē, ka klubs “Četri baltu krekli” strādā četras dienas nedēļā – no trešdienas līdz sestdienai, un ieejas maksas nav ne dienās, kad paredzētas dzīvespriecīgas dejas dīdžeju pavadījumā, ne arī dienās, kad notiek Latvijā slavenu grupu koncerti.
Ainārs Tamisārs noteic, ka būtiski nekas nav mainījies. “Vieta tā pati, publika tā pati. Mums jau vairākus gadus ir savs koncepts, sava publika, un apmeklētāji mūs nesaprastu, ja mēs, ko mainītu,” stāsta Ainārs Tamisārs.
“Savulaik bijām pirmais klubs Latvijā, kur tika ieviests “face control”. Tādēļ, nemainīgs paliek arī kluba dress-kods. Pie mums nenāk sporta apavos un treniņtērpos. Iespējams, ka ikdienā šie paši kluba apmeklētāji priekšroku dod treniņtērpam, bet ievērojot kluba prasības viņi pielāgojas un vakaros maina savu stilu,” stāsta Ainārs Tamisārs. 
Nemainīgs ir palicis kluba darba laiks – no trešdienas līdz sestdienai, plkst. 22:00-05:00. Nemainīgs paliek arī vecuma ierobežojumi – trešdienās un ceturtdienās ieeja no 18 gadu vecuma, piektdienās un sestdienās no 21 gadu vecuma.
“Muzikālais klubs savu atrašanās vietu nav mainījis kopš dibināšanas, “Četri balti krekli” atrodas paša Vecrīgas sirdī, Vecpilsētas ielā 12.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s