Pēc badmintona turnīra Jelgavā būs par 6 ārvalstu karogiem vairāk

Pēc pasaules reitinga badmintona turnīra “Yonex Latvia International” Jelgavas Sporta servisa centra rīcībā būs 6 jauni ārvalstu karogi, kurus izmantot Jelgavā notiekošo starptautisko sporta un kultūras pasākumu laikā, kad jābūt izkārtiem visiem dalībvalstu karogiem.

Pasaules reitinga badmintona turnīrā “Yonex Latvia International” piedalās 230 badmintona spēlētāji no 30 valstīm. Jelgavā nebija pieejami Malaizijas, Ķīnas, Luksemburgas, Maltas, Kipras un Islandes karogi. Šos karogus Latvijas badmintona federācija apņēmusies izgatavot un atstāt Jelgavas Sporta servisa rīcībā.
“Jā, iespējams kādā Jelgavas organizācijā ir attiecīgās valsts suvenīra karogs, vai arī tāds karogs, kuru paredzēts izkārt mastā pie ēkām, bet starptautiskos turnīros visiem karogiem ir jābūt vienādā formātā. Ir noteikts izmērs – 150 x 75 cm,” informē Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds.
“Kad sāka darboties Jelgavas sporta halle, tika iegādāti to valstu karogi, no kurām visticamāk varētu piedalīties sportisti kādā no Jelgavā notiekošajiem starptautiskajiem turnīriem. Gadu gaitā šis karogu klāsts pamazām ir papildinājies,” stāsta Sporta servisa centra direktora vietnieks un Jelgavas sporta halles vadītājs Edgars Ludzītis.
Edgars Ludzītis informē, ka Jelgavā ir četras organizācijas, kurās ir sava karogu noliktava – Jelgavas sporta halle, Zemgales Olimpiskais centrs, Jelgavas Ledus halle, kā arī aģentūra “Kultūra”. Visas šīs organizācijas savā starpā ir ļoti izpalīdzīgas. “Pa visiem kopā cenšamies nodrošināt, lai katrā pasākumā būtu visi nepieciešamie karogi. Arī pirms badminona turnīra apzināju, kādi karogi ir pie kolēģiem, taču 6 valstu karogus Jelgavā sameklēt neizdevās. Tās tomēr ir ļoti tālas vai ļoti mazas valstis, kuru sportisti Jelgavā ir retums,” stāsta Edgars Ludzītis.
“Kāds, iespējams, uzskatīs, ka visiem karogiem ir jābūt vienuviet, taču pieredze rāda, ka starptautiski pasākumi Jelgavā notiek vienlacīgi, tāpēc visbiežāk izmantojamie karogi nepieciešami visās sporta un kultūras pasākumu norises vietās. Svarīgi, lai kolēģi zina, ka mums tagad būs 6 karogi vairāk, un ja būs nepieciešamība pēc tiem, protams, ka aizdosim tos arī citiem starptautisko pasākumu rīkotājiem Jelgavā,” norāda Edgars Ludzītis.
Atgādinām, ka pasaules reitinga badmintona turnīrs “Yonex Latvia International” notiks Jelgavas Sporta hallē no 1. līdz 4.jūnijam. Turnīram ir piereģistrēti 230 badmintonisti no 30 valstīm. Tas ir jauns rekords. Pērn uz Latvijas starptautisko turnīru pieteicās 186 badmintona spēlētāji no 18 valstīm. Uz turnīru uzaicināti arī 24 tiesneši no 16 valstīm. Visvairāk spēlētāju šogad būs no Igaunijas – 27, Norvēgijas un Francijas pa 19, Lietuvas – 15. Vairāk nekā 10 spēlētāji būs arī no Anglijas, Somijas, Vācijas, Krievijas un Šveices. Pasaules reitinga badmintona turnīrs Latvijā šogad notiks jau ceturto gadu pēc kārtas. 2014. un 2015. gadā šāds turnīrs notika Rīgā ar nosaukumu “Yonex Rīga International”, bet sākot ar 2016.gadu turnīrs notiek Jelgavā ar nosaukumu “Yonex Latvia International”.
Badmintona turnīrs “Yonex Latvia International 2017” Jelgavas Sporta hallē notiks četru dienu garumā. Ceturtdien, 1.jūnijā, paredzētas kvalifikācijas sacensības, 2.jūnijā no 9:00 notiks kvalifikācijas turnīra noslēdzošā kārta un 13:00 sāksies 1/16 fināli, 3.jūnijā no 10:00 rīta plānoti 1/8 fināli, bet vakarā 17:00 – 1/4 fināli, savukārt 4.jūnijā 10:00 no rīta notiks 1/2 fināli, bet 17:00 sāksies finālspēles. Jelgavas badmintona turnīrā, tāpat kā olimpiskajās spēlēs, tiks izcīnīti pieci medaļu komplekti – vīriešu un sieviešu vienspēlēs, kā arī vīriešu, sieviešu un jauktajās dubultspēlēs. Skarbi, bet spēlētājam, kurš zaudējis spēli, turnīrs beidzās, un netiek izspēlēta arī spēle par 3.vietu, tāpēc bronzas medaļas tiek pasniegtas abiem pusfinālu zaudētājiem.

One comment

  1. Labdien!Vai jūs meklējat cienījamu un akreditētu privāto aizdevumu sabiedrību, kas sniedz aizdevumus dzīves laikā iespēju. Mēs piedāvājam visa veida kredītus ļoti ātri un vienkārši, personīgo aizdevumu, automašīnu aizdevumu, studentu aizdevumu, biznesa aizdevumu, investīciju aizdevumu, parāda konsolidāciju un daudz ko citu. Vai jūs esat noraidījis bankas un citas finanšu iestādes? Vai jums ir nepieciešams konsolidācijas aizdevums vai hipotēka? Meklējiet ne vairāk, kā mēs esam, lai padarītu visas jūsu finansiālās problēmas par pagātnes lietu. Mēs piedāvājam aizdevumu no 5000 eiro līdz 50,000,000 eiro ar ļoti lielu aizdevuma procentu likmi 2% apmērā.Sazinieties ar mums šodien, izmantojot mūsu e-pastu tagad, un mēs priecāsimies par jūsu finansiālajām problēmām un pagātnes lietām.Nepieciešama kredīta pārbaude, 100% garantēta.Sūtiet mums vēstuli: (henriettafernandoloanfirm@gmail.com)

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s