Aicina pieteikties uz ideju un iniciatīvu festivālu “Projektu nakts 2017”

Līdz šī gada 30. jūlijam vēl iespējams pieteikties uz ideju un iniciatīvu festivālu “Projektu nakts 2017”, kas notiks 2017. gada 19. – 20. augustā, viesu namā “Turbas”. Festivāls vienkopus pulcēs vairāk kā 100 Erasmus+ projektu rakstītājus. “Projektu nakti 2017” organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

Dalība “Projektu naktī 2017” ir bez maksas un dalībniekiem tiks nodrošināta arī nokļūšanu no Ogres līdz viesu namam un atpakaļ.
“Festivāla laikā dalībnieki varēs attīstīt savu ideju, saņemt konsultācijas no labākajiem neformālās izglītības ekspertiem Latvijā, iegūt milzum daudz informācijas par “Erasmus+” projektiem, nākotnes apmācību iespējām u.c., kā arī piedzīvot radošāko un pozitīvāko vidi, kāda līdz šim redzēta – gaismas instalācijas nakts garumā, bilžu izstādes no projektiem, foto iespējas, telšu pilsētiņu, motivējošas sarunas, ugunskuru un vēl, un vēl, un vēl,” stāsta festivālā rīkotāja Ginta Salmiņa.
Uz festivālu var pieteikties jauniešu centri, nevalstiskas organizācijas, skolas, pašvaldības un citas organizācijas, kuras izvēlas, cik un kurus cilvēkus tās vēlas nosūtīt uz festivālu.
Dalībniekiem ir jāpiesakās 2 cilvēku grupā ar vienu projekta ideju, kura atbilst kādai no programmas „Erasmus +” mobilitātes aktivitātei 
Organizācijas var pieteikt vairākas grupas, līdz ar to uzņemoties atbildību par vairāku projekta ideju izstrādi. 
Dalībnieku vecums ir sākot no 15 gadiem, bet ar nosacījumu, ka otra persona grupā ir pilngadīga.
Dalībnieki var būt ar vai bez pieredzes jaunatnes jomas projektos.
Pieteikšanās anketa: http://ej.uz/projektunakts2017
Vairāk informācijas: http://bit.ly/2q0dAoT

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s