“Kreklu dārzā” vārdā dienā muzicēs seši Latvijā pazīstami Normundi

Trešdien, 2.augustā notiks Vislatvijas Normundu dienas svinības. Sevi un apmeklētājus savā vārda dienā muzikāli priecēs Latvijā pazīstami Normundi: Jakušonoks, Rutulis, Štefenhāgens (Urbix), Bērzs, Ķietis un Pauniņš.
Vislatvijas Normundu dienas svinības notiks vēl oficiāli neatklātajā “Kreklu dārzā”, kas būs kā literāri muzikālais kluba “Četri balti krekli” mūzikas un kino pagalms. “Kreklu dārzā” apmekētāji vēl šogad varēs baudīt siltus vasaras vakarus, dzīvās mūzikas koncertus, vērot iemīļotas un vēsturiskas latviešu filmas, kā arī piedalīties cita veida dzīvespriecīgās izklaidēs.
“Kreklu dārza” oficiālā atklāšanas ieplānota piektdien, 4. augustā plkst. 20:00 Vecpilsētas ielā 12, Rīgā. Atklāšanas svētkos ar akustisko koncertu uzstāsies dziesminieks, rokgrupas “Z-scars” līderis Andris Kivičs.
Normundu dienas idejas autors ir “Četri balti krekli” līdzīpašnieks Normunds Jakušonoks. “Normundu diena „Četros baltos kreklos” tiek rīkota jau otro reizi ar regularitāti reizi 10 gados, jo savākt kopā „muzikālos Normundus” ir gandrīz neiespējami – visi visu laiku uzstājas vai atpūšas starp uzstāšanās reizēm. Vasarā taču notiek tik daudz dažādu koncertu, pilsētas svētku, festivālu un privātu ballīšu. Paveicās, ka šogad Normundu diena iekrita nedēļas vidū,” stāsta Normunds Jakušonoks
Urbix (Normunds Štefenhāgens), kas pagājušogad oficiāli paziņoja par grupas „Huskvarn” aktīvās koncertdzīves noslēgšanos, viltīgi piebilst: „Oficiālā versija ir tāda, ka vairs ar mūziku nenodarbojos, bet visi jau tāpat zina vai nojauš, ka brīvos brīžos un „pa kluso” šo to daru savā jaunajā projektā ”Grupa Urbix””.
Literāri muzikālais klubs “Četri balti krekli” tika dibināts 2000.gadā. Nosaukums dots, iedvesmojoties no savulaik cenzūras dēļ aizliegtās mākslas filmas “Elpojiet dziļi” (1967), kuras nosaukums sākotnēji bija “Četri balti krekli”.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s