Astrologi.lv prognozē sarežgītu pavasari un vasaru

No marta beigām līdz pat septembrim būvniecību, uzņēmējdarbību, lielpirkumus un jebkuru ilgtermiņa attīstību ietekmējošās planētas veidos savstarpēji krusteniskas retrocilpas, radot nopietnu turbulencei līdzīgu astrofonu. “Atšķirībā no citiem gadiem, skāde nozarēm ilgtermiņā būs ievērojamāka un ģenerēs manis uzsvērto #krīze2020,” vēsta pazīstamais biznesa astrologs-numerologs Kristaps Baņķis. 

“Maldās tie, kuri uzskata, ka gads jau pilnās burās. Austrumu Suņa gads sākās vien 15.februārī, bet Astroloģiskais gads – 20.martā plkst. 18:15 – un nekas nav nokavēts! Īstais laiks rīkoties pienāks tikai septembrī! Turklāt, raugoties plašāk par gada robežām, šobrīdējie notikumi vērtējami kā 20 gadu cikla augļi, reizē – veidojas augsne 2020./2021.gada krīzei, kas aizsāks jaunu 20 gadu periodu un arī ilgi gaidīto Ūdensvīra ēru. Mūs sagatavo citai pasaules kārtībai, izpratnei un pamatīgai paaudžu vērtību maiņai. Pārāk būtisks periods, lai viss ietu gludi un bez nopietniem satricinājumiem. Visvairāk laika garam atbildīs sakārtošana, pārkārtošana un pašattīstība,” norāda astrologs. 

Biznesa tukšgaita 

Īpaša loma nākotnes notikumu ģenerēšanai ir šim pavasarim un vasarai, kad pārklājas vienlaikus pat trīs planētu cilpas un citi sarežģīti astro rādītāji. “Neprātīgi ir cilvēki un uzņēmumi, kuri no marta nogales līdz augusta beigām RetroMarsa (27. jūnijs – 27. augusts), RetroSaturna (18. aprīlis – 6. septembris), Dižčika (23. marts – 15. aprīlis un 26. jūlijs – 19. augusts) cilpās un reti novērotā trīskāršā Starpaptumsuma periodā (13. jūlijs – 11. augusts) plāno sākt būvniecību. Ielikt pamatakmeni ēkai – nav gudri! Tas pats attiecas uz ievākšanos jaunā dzīvesvietā, birojā vai pācelšanos uz citu valsti!” kategoriski pauž astrologs. 

“Dižčika laiks no 23.marta līdz 15.aprīlim un 26.jūlija līz 19.augustam ir tēlaini salīdzināms ar informācijas, tehnoloģiju, komunikācijas, turdzniecību, loģistiku, saskarsmes un izglītības jautājumus pārzinošu priekšnieku, kurš devies atvaļinājumā un izdevis noteikumus, ka neviens nedrīkst uzsākt neko jaunu, vien turpināt iesākto. Atstāti bez vajadzīgās vadības un saprašanas šajos jautājumos, cilvēki pieļaus būtiskas kļūdas. Atgriezies no “atvaļinājuma” priekšnieks Merkurs tā vien jaudās labot nebūšanas, neatzīstot neko no paveiktā kā lietderīgu. Biznesā tas nes lieku laika, naudas un darba izšķērdēšanu – kaisīšanu vējā. Visīstākā birokrātija, kur neviens par neko nav atbildīgs, bet klapatas aizņem visu laiku,” norāda Kristaps Baņķis. 
Vasaras biznesa tukšgaita skars ne tikai būvniecības sfēru, kur tiks pieņemti greizi lēmumi un sakairināta kopējā valsts ekonomika, bet arī uzņēmējdarbību kopumā. To paģēr arī attīstību pārvaldošā RetroJupitera cilpa (9.marts – 10.jūlijs) un revolucionāra Urāna sākotnējā iešūpošanās saimnieciskajā Vērša zīmē, kas septiņu gadu laikā nesīs būtiskus pārkārtojumus ekonomikā. “Ļoti nestabils un kļūdas radošs laiks!” uzsver astrologs. 
“Sākotnēji var pat šķist, ka viss ved kalnup, bet neapdomīgu lēmumu un rīcības rezultātā taps pamats nākotnes finanšu krīzei, par kuru ar atzīmi #krīze2020 jau sludināju vēl pirms nesenajiem banku notikumiem. Pirmoreiz, ka tuvojas #krīze2020 uzrakstīju 2017.gada maijā. Uz to brīdi visi ekonomisti un finansisti klusēja!” atgādina K.Baņķis.“Sen prognozēju arī valsts sektora kontrolējošās un policejiskās uzraudzības pieaugumu – centralizētu finanšu autoritārismu. Muļķis tas uzņēmējs, kas vēl turpina apiet valsti finanšu jautājumos. Vai nu pārcel biznesu uz citu valsti vai maksā godīgi nodokļus, citādi pēc Tevis ieradīsies…”
Par stabilitāti, ilgtermiņu, iekārtošanu un pamatiem atbildīgais Saturns no 18. aprīļa līdz 6. septembrim ir nelabvēlīgs mājokļa pamatu ielikšanai, uzņēmumu jaundibināšanai, savienību veidošanai. Lieki teikt, ka būvniecības joma kārtējo vasaru stampās uz vietas, nobīdīsies no plāniem, iztrūks darba rokas, lieki tērēs resursus, rādīs švaku kvalitāti u.tml. K.Baņķis: “Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais, ko var atjaunot. Principiāli jaunu darbību nesāk. Jebkurš aizsākums var izrādīties būtiska kļūda un lieka resursu izmešana. Idejas piefiksējiet, jo tās var būt zelta vērtē rudenī, kad no jauna pārdomātas, tajās atradīsiet ieslēpto “zelta graudu”.”
Biznesu pārvaldošais un praktiskās rīcības planēta Marss savu cilpu jau trešo gadu pēc kārtas metīs tieši Saturna cilpas laikā no 27. jūnija līdz 27. augustam, dubultā traucējot uzņēmējdarbības un būvniecības sfēras attīstību. Minētie planētu retrogrādi neies secen ar biznesu nesaistītajiem, piemēram, radot sarežģījumus ar tehniku, automašīnām, pieaugot sporta traumatismam vai sabrūkot ilgi plānotam mērķim.
“Jaunu automašīnu iegādāties ir izteikti nevēlami. Īpaši tas attiecas uz minēto Marsa cilpas laiku. Ar šajā laikā iegādātajām mašīnām pastiprinās negadījumu draudi. Savukārt, pārdot var pat vecu krāmu, faktiski – iesmērēt citam,” apstiprina K. Baņķis. 
Pašos raženākajos vasaras mēnešos no 13. jūlija līdz 11. augustam novērosim trīskāršu aptumsumu. “Sen nav bijis jaudā un varenībā tik karmiski ietekmējošu aptumsumu periods,” uzsver astrologs. Vissarežģītākais periods gaidāms no 26.jūlija līdz 19.augustam, jo apvienos 3 planētu problemātiskos periodus. Reāli, šādā laikā tiek pieņemti krīzes lēmumi, radikāli izaugsmes scenāriji, ar pārkārtošanās klapatām. Daudziem tas atnesīs pārdomas par pārmaiņām darbos, dzīvesveidā, tikai to reālu veikšanu būtu jāatliek uz rudeni. 
Tādējādi marts, aprīlis, jūlijs, augusts iznesīs visu gada smagumu. Lai “noķertu laimes zvaigzni aiz astes” retajos veiksmīgajos laikos, ieteicams ielūkoties Kristapa Baņķa veidotajās 2018. gada prognozēs www.superhoroskopi.lv
Ņemot vērā visas iepriekš aprakstītās planētu cilpas, lai nekļūdītos savā izvēlē un netērētos lieki, vērā ņemams ir nupat iznākušais jaunums Latvijas astroloģijā – Pirkumu un lielpirkumu kalendārs. http://www.astrologi.lv/meness_kalendars/kalendari/pirkumu-kalendars/

2 comments

  1. aizdevumu! aizdevumu! aizdevumu!Vai jūs meklējat cienījamu un akreditēta privāta aizdevuma uzņēmums, kas nodrošina aizdevumu par dzīves laikā iespēja.Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus ļoti ātri un viegls veids, individuālie aizņēmumi, auto aizdevumi, hipotekāro kredītu, studējošo kredītu, uzņēmuma aizņēmumiem, investīciju aizdevumu, parādu konsolidācijai un daudz ko citu.Ir ticis noraidīts, bankas un citas finanšu iestādes?Jums ir nepieciešams konsolidācijas iegādes kredīts vai hipotēkas kredīts? Nav izskatīsies vairāk mēs esam atnākuši, lai visas savas finansiālās problēmas, pieder pagātnei.Mēs aizdot līdzekļus privātpersonām un uzņēmumiem, kas nepieciešama finanšu palīdzība 2 % apmērā.Nekādas sociālās apdrošināšanas numuru, kas nepieciešams un nav kredīta pārbaude nepieciešama, 100 % garantēta.Es vēlos izmantot šo vidēja jums paziņot, ka mēs nodrošinām drošu un labvēlīgu palīdzību, un mēs būsim priecīgi jums piedāvāt aizdevumu.Tad nosūtiet mums e-pastu: pieteikties aizdevumam (anitagerardloanfirm@gmail.com)

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s