Evelatus Latvijas kausā badmintonā dominē jaunieši no Siguldas

22.decembrī Rīgā noslēdzās Evelatus vārdā nosauktā Latvijas kausa badmintonā jauniešiem 2018.gada sezona. Uzvarētājiem tika pasniegti kausi piecās vecuma grupas, atsevišķi meitenēm un puišiem. No desmit kausiem četrus izcīnīja Siguldas sporta skolas audzēkņi, divus jaunieši no Talsu novada sporta skolas, divus Rīgas kluba “Dārta”/“Daugmale” audzēkņi, kā arī pa vienam kausam tika Rīgas skolēnu pils un Liepājas badmintona kluba jauniešiem.
Latvijas jaunatnes kausa badmintonā 2018.gada kopvērtējuma uzvarētāji U15, U17 un U19 vecuma grupās kā balvu saņēma Evelatus Smart Fitnesa aproci – pulksteni, kurš rāda ne tikai laiku, bet arī mēra sirdspukstus, skaita iztērētās kalorijas, noskrietos kilometru un pat mēra asinspiedienu. U13 jaunieši kā balvu saņema Evelatus Bluetooth skaļruni. Savukārt U11 jaunieši kopā ar Evelatus Latvijas kausu badmintonā saņēma KROM Kendama. Atgādinām, ka KROM Kendama Valmierā sponsorēja arī ceturto no pieciem Evelatus Latvijas kausa posmiem.
Atgādinām, ka Latvijas badmintona federācija ir noslēgusi sadarbības līgumu ar Latvijā pazīstamo mobilo telefonu un aksesuāru mazum un vairumtirgotāju Evelatus, kurš sponsorēs balvas Latvijas kausa badmintonā jauniešiem kopvērtējuma uzvarētājiem 2018. un 2019.gadā. Latvijas jaunatnes kauss badmintonā tāpēc ir nodēvēts Evelatus vārdā un tā pilnais nosaukums ir Evelatus Latvijas kauss badmintonā jauniešiem.
Evelatus Latvijas jaunatnes kausa badmintonā ir vairāku Latvijas nozīmīgāko badmintona turnīru kopums piecās vecuma grupās – U11, U13, U15, U17 un U19. Kopvērtējumā tiek iekļauti arī attiecīgās vecuma grupas Latvijas čempionāta rezultāti. 2018.gadā Evelatus Latvijas jaunatnes kausa badmintonā posmi notika martā Rīgā, aprīlī Talsos, oktobrī Jaunolaine un decembrī Valmierā. Noslēdzošais posms notiks Rīgā, Elektrum Olimpiskajā centrā, Ziemassvētku atmosfērā 22.decembrī.
2018.gadā Evelatus Latvijas jaunatnes kausa badmintonā posmos līdz šim ir piedalījušies 217 jaunieši, tai skaitā 107 zēni un 110 meitenes. Jaunieši pārstāvēja Liepāju, Talsus, Ventspili, Jelgavu, Ozolniekus, Olaini, Bauskas novada Uzvaru, Jēkabpili, Baložus, Salaspili, Siguldu, Cēsis, Valmieru, Valku un Rīgu.
Trenerim un klubam, kura audzēkņi izcīnīja visvairāk Evelatus Latvijas kausus badmintonā, tika piešķirta īpaša balva no Mūsa Motors Rīga – iespēja nedēļas nogali braukt ar jauno Renault Talisman. Šo balvu saņēma Siguldas sporta skolas treneris Ainārs Gureckis. Lai aprēķinātu balvas ieguvēju, tika ņemti vērā katras vecuma grupas pirmo četru vietu kopvērtējuma ieguvēji. Par 1.vietu – 5 punkti, 2.vietu – 3 punkti, 3.vietu – 2 punkti, 4.vietu – 1 punkts. Tādējādi Siguldas sporta skola uzvarēja ar 33 punktiem, 2.vietā “Dārta”/”Daugmale” ar 23 punktiem, 3.vietā Talsu novada sporta skola ar 19 punktiem. Nākamgad visdrīzāk šajā kopvērtējumā tiks ņemti vērā pirmo sešu vietu ieguvēji.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s