“Evelatus” piedāvā jauninājumu – kaklā karināmus telefona maciņus 

“Evelatus” mobilo aksesuāru jau tā iespaidīgais klāsts ir papildināts ar stilīgiem telefona maciņiem, kurus var valkāt gan kā somiņu, karināmu uz rokas, pleca vai kaklā. Šie stilīgie telefona maciņi ir ar Latvijā radītu “Evelatus” zīmolu un pamanāmu dizainu. Šobrīd tiem ir pieejama atlaide 50%  visos “Evelatus” veikalos un internetveikalā.

“Šādi maciņi jau iepriekš bija sastopami ārzemēs, taču Latvijā tādus iepriekš nebijām pamanījuši un nolēmām šādus stilīgus un mūsdienīgus aksesuārus uzsākt ražot ar “Evelatus” zīmolu. Šobrīd šādi maciņi ir nopērkami arī mūsu ārzemju partneru tirdzniecības vietās, tādējādi konkurējot ar aksesuāru ražotājiem un izplātītājiem citur Eiropā,” informē “Evelatus” mārketinga nodaļas vadītāja Ketija Kočkina.

“Evelatus” veikalos, atbilstoši pircēja gaumei, ikdienas prasībām un dzīvesstilam, kā arī telefona modelim, pārdevējs palīdzēs pielāgot vispiemērotāko maciņu. Atšķirīgas ir ne tikai krāsas, bet arī modeļi.

Stilīgie maciņi ir paredzēti pasaulē pazīstamākajiem tālruņu modeļiem – iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei.

“Šie stilīgie telefona maciņi var būt nēsājami gan uz rokas cilpā, lai telefons vienmēr būtu pie rokas, bet tie, kuri seko modei un vēlas pūlī atšķirties, vispirms pamanīs maciņus, kurus var nēsāt uz pleca vai ap kaklu,” skaidro Ketija Kočkina.

“Šāda veida telefona maciņi ir ne tikai stilīgi, bet daudziem tā ir nepieciešamība. Ir apģērbs bez kabatām, attiecīgi šādos gadījumos telefonu var nēsāt tikai rokās vai arī somiņā. Bet ne visi arī vēlās nēsāt līdzi somiņu, jo īpaši gadījumos, ja tā nepieciešama tikai telefona dēļ. Šādos gadījumos risinājums ir “Evelatus” jaunie stilīgie telefona maciņi, kas nēsājami kā kaklā karināmas somiņas,” stāsta Ketija Kočkina.

Visi šie maciņi ir ražoti no silikona. Maciņš, kurš aptver telefonu, ir augstas kvalitātes darinājums. Tas pasargā telefonu no kritieniem, skrāpējumiem un citiem mehāniskiem bojājumiem, stingri to saturot. Produktiem ir piemērota divu gadu garantija.

Stilīgo telefona maciņu cena ir sākot no 12 līdz 15 eiro. Šobrīd “Evelatus” mazumtirdzniecības veikalos un internetveikalā šiem produktiem ir 50% atlaide.

Jaunie telefona maciņi tiek tirgoti ar “Evelatus” zīmolu, šādi papildinot “Evelatus” maciņu klāstu, kurā ir vairāk nekā 1500 modeļi dažādās krāsās, dažādiem telefoniem. Ar “Evelatus” zīmolu tiek pārdoti arī mobilie telefoni, aizsargstikli, aizsargplēves,  ārējie akumulatori, bezvadu lādētāji, bezvadu skaļruņi, austiņas, auto lādētāji, auto turētāji, selfiju statīvi, fitnesa pulksteņi, datu glabātāji, giroskūteri, kabeļi un lādētāji.

SIA “Evelatus” ir mobilo telefonu un to aksesuāru tirdzniecības uzņēmums, kurš tika dibināts 2005. gadā. Šobrīd “Evelatus” ir jau 33 veikali Latvijā, Igaunijā un Ukrainā. 2020.gada 23. martā uzņēmums nosvinēja savu 15 gadu jubileju.

Preses relīzes autors: Zane Šelengova
Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA 
Sabiedrisko attiecību un reklāmas menedžmenta
studiju programmas 4.kursa studente,
saskaņā ar noslēgto prakses līgumu