“Alko1000” Valkā papildina preču sortimentu ar pārtikas produktiem un sadzīves precēm

Alkoholisko dzērienu veikals “Alko1000” uz Valkas/Valgas robežas papildinājuši piedāvājumu ar pārtikas produktiem un dažādām sadzīves precēm. Veikalā iespējams iegādāties arī Valkā ražotu Cimzes alu no jaunatvērtās alus darītavas bijušajā robežkontroles punktā. 

Veikals “Alko1000” Valkā līdz šim bija zināms kā alkoholisko dzērienu veikals ar plašu dzērienu piedāvājuma klāstu, taču šobrīd veikala plauktos ir arī dažādi pārtikas produkti un sadzīves preces. Tie ir dažādi konservējumi, Latvijas šprotes, plaša riekstu un riekstu maisījumu izvēle, saldumi, makaroni, kafija un tēja, un vēl daudz kas cits. Papildus pārtikas precēm patlaban pieejamas arī citas saimniecība un sadzīvē noderīgas preces – tīrīšanas līdzekļi, veļas pulveri un mīkstinātāji, zeķes un zeķubikses, dušas želejas un ziepes. 

“Sākumā “Alko1000” bija pavisam neliels veikals, taču šobrīd veikalā iespējams iegādāties gandrīz visu nepieciešamo. Ik palaikam cenšamies piedāvājumu paplašināt un piedāvāt klientiem izdevīgas cenas. Ņemot vērā, ka lielākā daļa mūsu klientu ir igauņi, esam novērojuši, ka mūsu kaimiņi ir ļoti iecienījuši Latvijas produktus. Valkā ir piesātināts specializēto alkoholisko veikalu tirgus, tāpēc ir jācenšas piedāvāt kaut kas citādāks kā pie konkurentiem,” norāda veikala vadītāja Valkā Sabīne Dubrovska.

Blakus veikalam pagājušā gada nogalē tika atklāta jauna alus darītava “Võru õlletehas”, kurā tiek ražotas vairākas alus šķirnes. Šobrīd “Alko1000” veikalos jau ir pieejams pirmais alus darītavas ražojums – lāgertipa gaišais alus, kas nosaukts par Cimzes alu. 

Veikals “Alko1000” atrodas Valkā, Rūjienas ielā 31. Veikals strādā katru dienu no 8:00 līdz 22:00 Veikalā tiek ievēroti visi piesardzības pasākumi – telpas ir plašas, tāpēc nav problēmu ar divu metru distances ievērošanu, veikalā pieejami dezinfekcijas līdzekļi, uzstādītas pārdevēju aizsargbarjeras, regulāri tiek vedinātas telpas. 

Preses relīzes autors: Karīna Kurpniece
Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA 
Sabiedrisko attiecību un reklāmas menedžmenta 
studiju programmas 3.kursa studente, 
saskaņā ar noslēgto prakses līgumu.