”Memory box” atsāk foto kastes izīrēšanu pasākumiem

Latvijas uzņēmums ”Memory box” atsāk foto kastes izīrēšanu dažādiem pasākumiem. Ar foto kasti var uzņemt fotogrāfijas, kuras saglabā gan digitāli, gan 20 sekunžu laikā izdrukā taustāmā formātā. Uzņēmuma līdzīpašnieks Niklāvs Grunte apgalvo, ka šī aktivitāte garantēs prieka pilnus mirkļus un atraisīs jautrībai jebkuru.

Niklāvs Grunte stāsta, ka foto kaste ir kā pārvietojama foto studija modernā korpusā. Pieskaroties skārienjūtīgam ekrānam, tā automātiski uzņem secīgus fotoattēlus. Visas fotogrāfijas tiek uzreiz attēlotas ekrānā un automātiski izdrukātas. Foto kaste ir pilnībā mobila un tā var tikt izvietota gandrīz jebkurā vietā, vajadzīga tikai elektrība.

Foto kastes pieteikšana pasākumam ir vienkārša. Lai to izdarītu, ir jāapmeklē uzņēmuma lapas sociālajās platformās Facebook vai Instagram, šīs platformas var atrast meklētājā ierakstot “memoryboxfotokaste”. 

Niklāvs Grunte stāsta, ka foto kasti iznomāt ir viegli un ātri, zvanot vai rakstot jānorāda uzstādīšanas datums, izīrēšanas ilgums un vieta, kā arī šeit var uzdot visus interesējošos jautājumus, uz kuriem tiks sniegtas atbildes. 

“Memory box” foto kaste ir piemērota aktivitāte dažādiem pasākumiem, piemēram, kāzām, dzimšanas dienām un korporatīvajiem pasākumiem, tā ir viegli saprotama un izmantojama visām vecuma grupām.

Niklāvs Grunte piebilst, ka “Memory box” nodrošina to, ka atbilstoši katram pasākumam tiek izveidots pielāgots un personalizēts fotogrāfiju izdrukas dizains, kas to padara arī par vienreizēju suvenīru un atmiņu par labi pavadītu laiku.

Kopš 2020.gada 12.marta, kad valstī tika izsludināta Ārkārtas situācija, arī “Memory box” darbība tika pārtraukta, taču sākot ar 1.jūniju, ievērojot šobrīd aktuālos ierobežojumus, “Memory box” atsāka foto kastes izīrēšanu.

Niklāvs Grunte precizē, ka šobrīd foto kaste tiek uzstādīta tikai telpās, kuras iespējams labi vēdināt un ievērot distancēšanās prasības, kā arī foto kaste tiks vadīta ar tālvadības sistēmu, ko kontrolēs asistents no viedtālruņa. Asistents nodrošinās bilžu uzņemšanu un izdruku caur specializētu telefona aplikāciju, nodrošinot to, ka pasākuma dalībniekiem neveidojas saskarsme ar foto kastes virsmām.

“Memory box” foto kaste ir četru uzņēmīgu pašmāju jauniešu projekts, kas radies prasmīgi apvienojot tehnoloģiju ar augstas kvalitātes tradicionālo fotogrāfiju uzņemšanu. Uzņēmums tirgū ir jauns un tapis tikai pagājušā 2019.gada  vasarā. Sākotnēji tas darbojās tikai draugu un paziņu pasākumos, taču šobrīd uzņēmums par saviem klientiem var saukt tādus uzņēmumus, kā TET, izdevniecību “Dienas žurnāli”, “Visma Labs” un citus.

Preses relīzes autors: Sabīne Vilhovika,
Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA 
Sabiedrisko attiecību un reklāmas menedžmenta 
studiju programmas 3.kursa studente, 
saskaņā ar noslēgto prakses līgumu.